Referans Güneşli Konutları Satışta

Kategori: - - 10:48

Referans Güneşli 2

İnşaat sektörünün güvenilir firmalarından Kiler GYO’nun Güneşli’de hayata geçirdiği Referans Güneşli projesi yoğun ilgi görüyor. Satışa sunulduğu 3 hafta içerisinde konutların ve dükkanların %40’ının satıldığı projede peşin 198 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlar devam ediyor.

KİLER GYO, “Referans” markalı yeni projesi Referans Güneşli’de büyük beğeni topladı ve satışa sunulduğu 3 hafta içerisinde konutların ve dükkanların %40’ı satıldı.

Bölgede Metro’nun hizmete girmesiyle birlikte İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden biri olan Güneşli – Bağcılar hattında yükselen Referans Güneşli; Kiler GYO’nun sadece İstanbul’un merkezinde yer alan lokasyonlarda konumlandırdığı “Referans” markalı projelerinden bir diğeri olarak hayata geçiriliyor. Projede lansman dönemine özel fırsatlar devam ediyor.

1+1’LERE YOĞUN TALEP DEVAM EDİYOR

Projenin yüzde 1 KDV avantajına ek olarak, lansman dönemine özel peşin 198 bin TL’den başlayan cazip fiyatlar talebi artırıyor. 1+1’den 4,5+1’e kadar çeşitli daire seçenekleri sunulan projede 1+1 dairelere olan yoğun talep ve 1+1 daireler için çok özel fırsatlar da devam ediyor.

Estetik tasarımı ve merkezi lokasyonu itibariyle yatırımcının ilgisini çeken Referans Güneşli’de 161 konut ve 32 mağaza yer alıyor. Toplam 193 bağımsız bölümün yer aldığı projenin konut bölümünde büyüklükleri 57 m2 ile 196 m2 arasında değişen 1+1’den 4,5+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Her daireye kapalı otopark ve 1+1 daireler hariç depo tahsis ediliyor.

% 12 FİYAT AVANTAJI DEVAM EDİYOR

Lansman dönemine özel olarak liste fiyatı üzerinden yüzde 12’lik fiyat avantajının devam ettiği Referans Güneşli’de, 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla konut kredisi kullanılabiliyor.

36 AY VADEYE 0 FAİZ

Yüzde 30 peşinat ve kalan kısma 36 aya kadar vade farksız şirket bünyesinde taksitlendirme imkânı sunulan projede, yüzde 5 peşinatla da ev sahibi olma imkanı sağlanıyor.

TEM Otoyolu’na ve Basın Ekspres Yolu’na bağlantıyı sağlayan 2 ana bulvarın kesiştiği kavşakta ve Metro durağının yanı başında yer alan Referans Güneşli, zarif ve modern mimarisi ile bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanıyor. Proje, 30 metrekareden 860 metrekareye kadar farklı büyüklüklere sahip mağazaları ve tüm bölge için bir buluşma noktası niteliği taşıyacak meydanı ile renkli etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Kapalı havuz, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, hobi salonu, kreş, açık sosyal alanlar, mini basketbol sahası, trambolin gibi sosyal ve sportif olanaklarla zenginleştirilmiş projede geniş peyzaj alanları da bulunuyor. Referans Güneşli’de ev sahiplerinin misafirleri de düşünüldü! Yatılı misafirler, Site Yönetimi tarafından ücretlendirilen 1+0 misafir suit’lerinde konforlu bir şekilde ağırlanıyor ve kaldıkları süre içinde site sakinleri ile birlikte aynı sosyal ayrıcalıklardan faydalanabiliyor.

GÜNEŞLİ’DE “KAZANCIN YENİ ADRESİ” OLDU

Gayrimenkul yatırımcılarının en gözde noktaları arasında yer alan Güneşli’de, “Kazancın Yeni Adresi” sloganıyla yükselen Referans Güneşli, 5 yıldızlı oteller, iddialı alışveriş merkezleri, üniversiteler, iş ve finans merkezlerine birkaç dakika mesafe yer alıyor. İstanbul hızla gelişen bölgesi Güneşli; alışverişin, eğlencenin, yatırımın, prestijin kesişme noktası ile öne çıkıyor.

İnşaat sektöründe güven teşkil eden başarılı projelere imza atan Kiler GYO, Levent’te hayata geçirdiği Batı Avrupa’nın en yüksek rezidans binası İstanbul Sapphire ile Türk inşaat sektörünün en önemli projelerinden birine imzasını atmıştı. İnşaat sektöründeki yatırımlarına ara vermeden devam eden Kiler GYO Referans Güneşli projesinin yanı sıra Bakırköy’de Halk GYO arazisi üzerinde inşa ettiği Referans Bakırköy projesinde de teslimleri tamamladı.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın