Başakşehir 3. İstanbul’da Ne Kadar Ev Satıldı?

Kategori: - - 20:28

3.İstanbul Başakşehir

Başakşehir’in en büyük konut projesi 3. İstanbul ilk etap satışlarında 550 konutun 350’si kısa sürede satılırken, projenin yüzde 20’sini yabancı yatırımcı satın aldı.
Fuzul Grup, Seha Yapı, Al Zamil, Adese ortaklığı ve Başakşehir Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen 3. İstanbul Başakşehir’de ilk etaptaki 550 konuttan 350’si kısa sürede satıldı. Bölge Rönesans Sağlık Yatırım tarafından inşa edilen şehir hastanesi ile değerlenirken, özellikle oturum amaçlı ailelerin ilgi gösterdiği 3. İstanbul Başakşehir projesinde konutların yüzde 20’sini yabancılar aldı.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile 3. Havalimanı’nın kesişme noktasında olan 3. İstanbul Başakşehir 3 etap halinde yükselecek. 116 bin metrekare alan üzerinde yükselen 3. İstanbul Başakşehir projesinde bin 203 konut ve 212 ticari ünite yer alıyor.

AİLELER İÇİN İDEAL

Arazinin 85 bin metrekaresi, yeşil alanlar, yürüme yolları, spor alanları gibi sosyal donatılara ayrıldı. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. 4 etaptan oluşan 3. İstanbul projesinde ilk etapta üç adet bulunan Moda Blokları, 2+1 ve 3+1 daireler ile özellikle çocuklu aileler için ideal seçenekler sunuyor.

60 AYA SIFIR FAİZ

Başakşehir’in en büyük konut projesi olan 3.İstanbul’da ayda 2.350 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor. 3. İstanbul Başakşehir’de ev sahibi olmak isteyen herkese birbirinden cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bölgenin en gözde projesi olan 3. İstanbul’un cazip fırsatlar yaratan kampanyaları ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Firma bünyesinde düzenlenen kampanya ile konut satışlarında yüzde 5 peşinat ile 60 aya kadar vade farkı alınmazken ayda 2.350 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olmak da mümkün. Kampanya 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak.

DÜKKANLAR EYLÜL’DE GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

18 bloktan oluşacak dev projede ticari alanların lansmanı eylülde gerçekleştirilecek. İstanbul’un gözde merkezinde yer alacak dükkanlara ilgi ise oldukça yoğun. 3. Havalimanı’nın önümüzdeki yıl hizmete girmesiyle büyük nüfus hareketinin yaşanacağı bölgenin değerinin daha da artacak.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın