Toki İstanbul’da iki yeni proje müjdesi! 716 konut ve 71 dükkanlık iki yeni proje!

Kategori: - - 11:47

Toki İstanbul'da iki yeni proje

Yatırımlarını hız kesmeden sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Toki İstanbul’da iki yeni proje için düğmeye bastı. Merakla beklenen projelerde 716 konut ve 71 dükkan yer alacak.

Dar gelirli ailelerin yüzünü güldürmeye devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı merakla beklenen yeni projelerinin ihale tarihlerini de resmi internet sitesinden peş peşe açıklıyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından paylaşılan ihale ilanlarına göre TOKİ İstanbul’da da iki yeni proje hayata geçirecek.

Toki İstanbul da merakla beklenen İstanbul projelerinde 716 konut yer alacak. Ayrıca projelerde konutların dışında 71 adet dükkan da bulunuyor.

Toki İstanbul'da iki yeni proje müjdesi! 716 konut ve 71 dükkanlık iki yeni proje!
Toki İstanbul’da iki yeni proje müjdesi! 716 konut ve 71 dükkanlık iki yeni proje!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın İstanbul projeleri Tuzla ve Zeytinburnu ilçelerinde yükselecek. TOKİ Tuzla projesinde 232 konut yer alırken, Zeytinburnu projesinde ise 484 konut yer alacak.

Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilecek olan projelerin ihaleleri Ocak ve Şubat aylarında yapılacak.

TOKİ Tuzla projesinde konutların dışında 31 dükkan yer alırken, Zeytinburnu projesinde 40 dükkan yer alacak.

Peki TOKİ İstanbul projelerinin ihaleleri ne zaman yapılacak? Projeler hangi mahallelerde inşa edilecek? İşte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan o ihale ilanları…

Toki İstanbul'da iki yeni proje müjdesi! 716 konut ve 71 dükkanlık iki yeni proje!
Toki İstanbul’da iki yeni proje müjdesi! 716 konut ve 71 dükkanlık iki yeni proje!

Toki İstanbul’da iki yeni proje

1. İstanbul Tuzla Cami (Merkez) Mahallesi (Has Sitesi), Kentsel Dönüşüm Projesi, 232 konut, 31 dükkân inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi

TOKİ’nin yayımladığı ihale ilanına göre İstanbul İli Tuzla İlçesi, Cami (Merkez)Mahallesi (Has Sitesi), Kentsel Dönüşüm Projesi, 232 Adet Konut, 31 Adet Dükkân İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 29 Ocak 2024 tarihinde saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

2. İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi kentsel dönüşüm projesi 484 konut ve 40 adet dükkan inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi

İstanbul İli Zeytinburnu İlçesi Merkezefendi Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi 484 Adet Konut ve 40 Adet Dükkân İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 29 Şubat 2024 tarihinde saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

Etiketler:, , ,