Evvel İstanbul Maket Projesi

Son Güncelleme: 23 Ekim 2014 - 7:50 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Evvel İstanbul Maket Projesiİntaya – İntes ve Eyg Yapı tarafından inşa edilen Evvel İstanbul projesi Kayaşehir projesinin tam ortasında yer alıyor.Evvel istanbul Kayaşehir 17.Bölge’nin yan tarafından kurulacak olan istabul’un en büyük kent meydanının hemen yanı. Evvel İstanbul projesinin yapılacağı yer olan Başakşehir Kayaşehir bölgesinde ilgili firma satış ofisi kurmuştur. Ulaşım için krokiyi inceleyebilirsiniz.

Evvel İstanbul Maket Projesi görüntülerini kayasehiristanbul.net olarak sizler ile paylaşıyoruz
Evvel İstanbul projesi İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir’e Kayabaşı 3. etapta yer alıyor. Evvel İstanbul projesinin ilk etabı 11-29 katlı 8 blok halinde 678 adet konuttan oluşuyor.kayasehiristanbul.net

Toplam 1500 adet konuttan meydana gelen Evvel İstanbul projesinde spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.istanbultokikonutlari.com
Evvel İstanbul kroki bilgilerine göre Evvel İstanbul adresi Kayaşehir Bulvarı No:2 Başakşehir / İstanbul olarak belirlendi.
94 bin 636 metrekare arsa alanı üzerine yayılan Evvel İstanbul projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tiplerinde dizayn edildi.

 


---------------------------------------------------------------------------------

Evvel İstanbul Maket Projesi ile Benzer Yazılar:

23 Ekim 2014 Saat : 7:50

Evvel İstanbul Maket Projesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–