EVvel İstanbul projesi tanıtıldı

Kategori: - - 14:13

evvel istanbul projesi

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de geliştirilen EVvel İstanbul, Kayabaşı’nda yükselecek. Toplamda 678 konutluk proje, 3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar projelerin merkezi olan Başakşehir’de 700 milyon TL yatırımla başlatılıyor.

TESLİM TARİHİ ARALIK 2016istanbultokikonutlari.com
Fiyatların 209.000 lira seviyesinden başlayacağı EVvel İstanbul’da banka kredili ödeme de yapılabiliyor. Zengin sosyal donatıların yer aldığı ve mahalle konsepti ile hayata geçirilen projenin Aralık 2016 tarihinde teslim edilmesi hedefleniyor.
Üçüncü Köprü’den Üçüncü Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar devasa projelerin yer alacağı Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de yükselecek ‘EVvel İstanbul’ projesi, şimdiden Başakşehir’in iddialı projeleri arasına girdi.

EVvel İSTANBUL’A YOĞUN TALEP
TOKİ İştiraki Emlak Konut, hasılat paylaşımı İntaya, EYG ve İntes ortaklığında İstanbul’un sağlam zemine sahip büyük uydu kentlerinden biri olan Kayabaşı’nda hayata geçecek EVvel İstanbul’un ön talep toplama süreci Ekim ayında, ön satışları ise Kasım ayı başında başladı. Projeye henüz kapsamlı bir tanıtım yapılmadığı bu 2 aylık sürede yoğun bir talep geldi.

DOĞRU HEDEF KİTLE, DOĞRU LOKASYON KAZANDIRIYOR
EYG Gayrimenkul Geliştirme İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, 2 ay içinde çok yoğun talep aldıklarını belirterek EYG Gayrimenkul olarak adım attıkları ilk gayrimenkul projesinde kısa sürede elde ettikleri başarılı satış grafiği nedeniyle heyecanlı olduklarını kaydetti. Bu süreçte Emlak Konut GYO ile girdikleri işbirliğinden de memnuniyet duyduklarını ifade eden Çelik, “1 ay içinde 678 konuttan 275 konutun ön satışını tamamladık. Sektör tecrübemiz ve ortaklığımıza duyulan güven bir yana özellikle Başakşehir bölgesinin geleceğine duyulan inanç da bu sonuçta etkili oldu. Proje gelişim aşamasında bölge ile ilgili pazar araştırması yaptık, lokasyonu ve hedef kitleyi yakından inceledik ve satışa başlayınca çok doğru bir analiz yaptığımızı gördük. Konut sektörünün kampanyalarla satışlara hız vermek için tatlı bir rekabet içinde olduğu bu dönemde EVvel İstanbul, lokasyonu ile doğru hedef kitleyi yakaladı ve gerçek ihtiyacı karşılaması bakımından yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Bu dönemde öngörüsünü doğru yapan ve hedef kitlesini doğru tespit edebilen projeler kazanacaktır” diye konuştu.

PROJE GERÇEK MAHALLE SICAKLIĞINI YANSITACAK
EYG Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Gülnur Çakırcı, projenin sokakları, meydanları, yeşil alanları, ticari üniteleri ve sosyal alanlarıyla gerçek mahalle kültürünü yeniden canlandırdığını ifade etti. Çakırcı, şöyle devam etti: “EVvel zamanın değerlerine özlem duyan, ama bugünün imkanlarından vazgeçmeyenler için özel olarak tasarlanan proje, yaşlı ve engelli dostu bir mimariye sahip. EVvel İstanbul, büyük balkonları, kış bahçeleri, terasları ve yüksek tavanlarıyla ferah ve rahat kullanım alanlarına sahip bulunuyor.”

ANNELER ÇOCUKLARINI BALKONDAN İZLEYEBİLECEK
EVvel İstanbul’da öne çıkan bir başka mimari detay da, projenin büyük bir bölümünün annelerin çocuklarını balkondan izleyebilecek şekilde tasarlanması. 678 konutluk projede 1+1’den 5+1’e büyüklüğü 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen pek çok farklı tipte daire yer alıyor. Fiyatları ise 209 bin TL’den başlıyor.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SAĞLIK KOMPLEKSİNE 1 KM MESAFEDE
Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir, Türkiye’nin büyük şehir parkına da komşu olacak. EVvel İstanbul’a 700 metre mesafede yer alan devasa park, renkli bir sosyalleşme alanı sunarken, parkta çeşitli rekreasyon alanları yer alacak. EVvel İstanbul, Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksi Sağlık Kent’e de 1 km mesafede yer alıyor.

FARKLI DAİRE SEÇENEKLERİYLE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Kayabaşı Başakşehir’de hayata geçirilen EVvel İstanbul projesi bu gün görücüye çıktı .700 milyon yatırım değeriyle yükselen EVvel İstanbul Kayabaşı projesi İntaya – İntes – EYG Yapı işbirliği ile inşa ediliyor.40 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan EVvel İstanbul projesinde toplamda 678 adet daire bulunuyor. 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçeneklerine yer verilen EVvel İstanbul Kayabaşı projesinde büyüklükleri 62 ile 223 metrekare arasında değişen dairelere yer veriliyor.

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın