EVvel İstanbul projesi tanıtıldı

Kategori: - - 14:13

EVvel İstanbul projesi

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de geliştirilen EVvel İstanbul projesi, Kayabaşı’nda yükselecek. Toplamda 678 konutluk proje, 3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar projelerin merkezi olan Başakşehir’de 700 milyon TL yatırımla başlatılıyor.

Evvel İstanbul Teslim Tarihi

Fiyatların 209.000 lira seviyesinden başlayacağı EVvel İstanbul’da banka kredili ödeme de yapılabiliyor. Zengin sosyal donatıların yer aldığı ve mahalle konsepti ile hayata geçirilen projenin Aralık 2016 tarihinde teslim edilmesi hedefleniyor.


Üçüncü Köprü’den Üçüncü Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar devasa projelerin yer alacağı Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de yükselecek ‘EVvel İstanbul’ projesi, şimdiden Başakşehir’in iddialı projeleri arasına girdi.

Evvel İstanbul Maket Projesi

İntaya – İntes ve Eyg Yapı tarafından inşa edilen proje Kayaşehir projesinin tam ortasında yer alıyor. Evvel İstanbul Maket Projesi Resimleri görmek için tıklayınız.

EVvel İSTANBUL’A YOĞUN TALEP

TOKİ İştiraki Emlak Konut, hasılat paylaşımı İntaya, EYG ve İntes ortaklığında İstanbul’un sağlam zemine sahip büyük uydu kentlerinden biri olan Kayabaşı’nda hayata geçecek EVvel İstanbul’un ön talep toplama süreci Ekim ayında, ön satışları ise Kasım ayı başında başladı. Projeye henüz kapsamlı bir tanıtım yapılmadığı bu 2 aylık sürede yoğun bir talep geldi.

ANNELER ÇOCUKLARINI BALKONDAN İZLEYEBİLECEK

EVvel İstanbul’da öne çıkan bir başka mimari detay da, projenin büyük bir bölümünün annelerin çocuklarını balkondan izleyebilecek şekilde tasarlanması. 678 konutluk projede 1+1’den 5+1’e büyüklüğü 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen pek çok farklı tipte daire yer alıyor. Fiyatları ise 209 bin TL’den başlıyor.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir, Türkiye’nin büyük şehir parkına da komşu olacak. EVvel İstanbul’a 700 metre mesafede yer alan devasa park, renkli bir sosyalleşme alanı sunarken, parkta çeşitli rekreasyon alanları yer alacak. Başakşehir EVvel İstanbul, Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksi Sağlık Kent’e de 1 km mesafede yer alıyor.

Evvel İstanbul Daireleri

Kayabaşı Başakşehir’de hayata geçirilen EVvel İstanbul projesi bu gün görücüye çıktı .700 milyon yatırım değeriyle yükselen EVvel İstanbul Kayabaşı projesi İntaya – İntes – EYG Yapı işbirliği ile inşa ediliyor.

40 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan EVvel İstanbul projesinde toplamda 678 adet daire bulunuyor. 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçeneklerine yer verilen EVvel İstanbul Kayabaşı projesinde büyüklükleri 62 ile 223 metrekare arasında değişen dairelere yer veriliyor.

Evvel İstanbul Kayaşehir projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi.

Evvel İstanbul Satış Ofisi Nerede?

Kayaşehir Evvel İstanbul kroki bilgilerine göre Evvel İstanbul adresi Kayaşehir Bulvarı No:2 Başakşehir / İstanbul olarak belirlendi.

EVvel İstanbul projesi tanıtıldı


Evvel İstanbul Telefon

Kayaşehir Evvel İstanbul satılık daire fiyatları için 0 850 207 0 777 numaralı hattan Evvel İstanbul satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Projede öntalep süreci devam ediyor.

Etiketler:, , , , , , ,

Bir yanıt yazın