Batışehir’in dükkan ve mağazaları ihaleye çıkıyor

Kategori: - - 09:39

Batışehir 2.etab

Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, EgeYapı Group ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar’da hayata geçirilen “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödüllü ve dünyanın en önemli ekonomi yayınlarından biri tarafından‘’Getiri Potansiyeli En Yüksek’’projesi seçilen Batışehir’in Alışveriş Caddesi’nde bulunan dükkan ve mağazalar 13 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 10:00’da Batışehir satış ofisinde ihaleye çıkıyor.

“Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödüllü ve dünyanın en önemli ekonomi yayınlarından biri tarafından ‘’Getiri Potansiyeli En Yüksek’’ projesi seçilen Batışehir’in alışveriş caddesinde yer alan cadde dükkanları ve mağazalar 166.000-TL’den başlayan fiyatlarla 13 Aralık 2014’te saat 10:00’da açık artırmaya çıkıyor. Yatırımcılara cazip fırsatlar, misafirlerine ise yeni bir alışveriş deneyimi sunacak Batışehir Alışveriş Caddesi; kafelerden restoranlara, bankalardan marketlere ve hazır giyim mağazalarına kadar sunduğu çeşitlilik ile 10 binlerce kişinin ihtiyacını karşılayacak.istanbultokikonutlari.com

Yaklaşık 1 km uzunluğundaki caddesi ile açık havada alışveriş imkanı olan Batışehir Alışveriş Caddesi’nde 9 m² ile 2 bin 200 m² arasında değişen 121 dükkan yer alıyor. Yaklaşık 2 bin kişiye istihdam sağlaması beklenen alışveriş caddesi sahip olduğu cafelerden restoranlara, bankalardan marketlere bir çok mağazası ile 10 binlerce kişinin ihtiyacına karşılık verecek.

121 nitelikli dükkan, 10 binlerce kişiye hizmet!

Toplam 900 milyon TL yatırımla 3 bin 266 konutun yer aldığı, Doğa Koleji’nin eğitim verdiği, Four Points by Sheraton’ın faaliyet göstereceği Batışehir’in Alışveriş Caddesi hizmet verecek 121 dükkân ile 2 bin kişiye istihdam sağlarken ziyaretçilerine de geniş bir yelpazede birçok farklı mağazası ile keyifli bir alışveriş alanı sunacak.istanbultokikonutlari.com

Batışehir; TEM ve Vatan Caddesi’nin kesiştiği noktada, önünden günde yaklaşık 300 bin aracın ve 1 milyona yakın insanın geçtiği, TEM’den direkt giriş imkânı bulunan sayılı projelerden biri olarak konumlanıyor. Sürdürülebilir yaşam odaklı sunduğu imkânlarla Batışehir, İstanbul’un tam kalbinde bulunuyor. Batışehir; 750 bini aşkın nüfusuyla Türkiye’nin 52 ilinden daha büyük ve İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar’da Doğan Medya Center’ın hemen karşısında, Atatürk Havalimanı’na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy’den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıkta yaşama kapılarını açtı.

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın