Tual Bahçekent Konutları Fırsat Sunuyor

Kategori: - - 13:03

tual bahçekent

Dağ Mühendislik, Emlak Konut GYO güvencesiyle Başakşehir Bahçekent’te hayate geçirilen Tual Bahçekent projesinde satışlar başladı. 190 dönüm alan üzerinde yükselen Tual Bahçekent projesinde toplam bin 739 konut yer alıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Tual Bahçekent fiyatları ise metrekare bazında 2 bin 700 TL’den başlıyor 3 bin TL’ye kadar yükseliyor. Yüzde 3 peşinatla konut sahibi olunabilen Tual Bahçekent projesinde 40 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.

1 milyar 90 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Tual Bahçekent projesinin 2,5 yılda tamamlanması planlanıyor. 140 bin metrekarelik dev Şehir Parkı’nın yanıbaşında konumlanan Tual Bahçekent projesi kapsamında konutların yanı sıra özel okul, hastane, kreş ve 186 adet ticari ünite yer alıyor.

Tamamlandığında 10 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan projenin sosyal olanakları arasında ise, güvenlik, otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, spor alanları ve sauna gibi birçok imkan yer alıyor.

Tual Bahçekent projesi için 1 haftada bin 500 talep aldıklarını belirten Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, özellikle Türk Hava Yolları (THY) çalışanlarından büyük talep geldiğini söyledi.

Bölgedeki bir diğer projeleri olan Bahçekent Flora projesinin yüzde 50’den fazla prim yaptığına dikkat çeken Dağ, “Tual Bahçekent projesinin satışlarına 2 bin 10 TL’den başladık. Bugün rakamlar 3 bin 300-3 bin 700 TL’yi buldu. Yüzde 50’nin üzerinde prim yaptı. Bu da Türkiye’de ve özellikle İstanbul’da emlağın hala en iyi yatırım aracı olduğunu gösteriyor” ifadesinde bulundu

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın