TOKİ Kayaşehir 22.Bölge Kura Sonuçları

Kategori: - - 08:00

İstanbul Kayabaşı TOKİ konutlarında kura heyecanı yaşanıyor. TOKİ tarafından İstanbul ve Türkiye genelinde hayata geçirilen konut projelerinde kura çekimleri aralıksız sürüyor. Bu kapsamda Yatay mimariyle hayata geçirilen TOKİ Kayaşehir 22.Bölge Kura çekilişi yapıldı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 81 il genelinde uygun şart ve koşullarda dar gelirli vatandaşların ev sahibi olmalarının yolunu açan projelerinde kura çekimi sürüyor. Bu kapsamda bu sabah Kayabaşı TOKİ konutlarında hak sahiplerinin belirleneceği kura çekilişi yapıldı. TOKİ İstanbul Kayabaşı kura çekiliş sonuçları ilgiyle takip ediliyor. Noter huzurunda canlı yayında gerçekleştirilen İstanbul Kayabaşı TOKİ konutları için gözler sonuçlarda.

Dar gelirli vatandaşların ev sahibi olması için başlatılan 1+1, 2+1 ve 3+1 konutların sahibinin belirleneceği İstanbul Başakşehir Kayabaşı projesinde son adım atıldı. Pandemi nedeniyle ertelenen kuralar yeniden başladı. TOKİ kura çekiliş sonuçları hakkında yapılan araştırmalar da arttı. İşte, TOKİ Kayabaşı 22. bölge kura sonuçları!


2+1 Kura Sonuçları


3+1 Kura Sonuçları


Sözleşme İmzalama İşlemleri


 

Etiketler:, , , ,

TOKİ Kayaşehir 22.Bölge Kura Sonuçları için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Serhat aytekin  yorumladı. 18:31 - 08 / 12 / 2020:

    Kura sonuçları bitti daireleri sahibinden dan satışa çıkardılar yazıklar olsun

Bir cevap yazın