Kiptaş Vaditepe ‘deki son daireler için kampanya Başlattı

Kategori: - - 08:18

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir

Kiptaş, Vaditepe Bahçeşehir projesinde yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade farksız senetli satış kampanyasını başlattı. 1994’ten bugüne 75 bin konutu inşa edip sahiplerine teslim eden KİPTAŞ, yılın en dikkat çekici kampanyasında finale yaklaşıyor.

ANAHTAR TESLİM DAİRELER

Kiptaş’ın asıl görevinin sosyal konut yapmak olduğunu söyleyen Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, “Bahçeşehir’deki Vaditepe projemizin satışlarında finale yaklaşırken, dairelerin son yüzde 10’luk kısmı için birçok avantajı içinde barındıran bir kampanya başlattık. Satış ekibimizin de gayretleriyle ilk 15 gün içinde 100’e yakın daire sahibini buldu.’ dedi. Kampanyadaki dairelerin anahtarlarını hemen teslim ettiklerini söyleyen Yıldırım, 1.5 yıl içinde dairelerin yüzde 90’nını sattık. İlk alıcıları yüzde 50’nin üzerinde kazançlı çıktı. Dairelerin satışı bittiğinde otomatik olarak yüzde 20-25 oranında bir fiyat artışı yaşanacaktır” diye konuştu.

FİYATTA YÜZDE 20 AVANTAJ

‘2+1’den 4+1’e farklı tipte daireler için sadece yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade farksız senetli satış kampanyasını başlattık’ diyen Yıldırım, “Bölgede peşin alımlarda 4 bin liranın üzerine çıkan metrekare birim fiyatı, Vaditepe’deki lüks konutlarda taksitli haliyle bile 3 bin 500 seviyesinde seyrediyor. Yeni havalimanı yolu üzerinde konumlanan bloklarımız belli bir kattan sonra muhtemel Kanal İstanbul güzergâhına da hâkim, bu fırsat kaçmaz” mesajı verdi. Yeni Akit Gazetesi

 

Etiketler:, , , , , , ,

Bir yanıt yazın