Trabzon Akçaabat Toki Konutları Asfaltlanıyor

Son Güncelleme: 11 Mart 2017 - 9:10 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Trabzon Akçaabat Sarıtaş TOKİ KonutlarTrabzon Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor, belediye Akçaabat ilçesinin Sarıtaş ve Yaylacık mahallelerinin ortak kullanımında olan yoldaki çalışmaları tamamlamak üzere harekete geçti.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarına erken başladı. Hava şartlarının asfaltlama çalışmaları için uygun olmasını fırsat bilen Büyükşehir Belediyesi, Akçaabat ilçesinin Sarıtaş ve Yaylacık mahallelerinin ortak kullanımında olan yoldaki çalışmaları tamamlamak üzere harekete geçti. Büyükşehir Belediyesi Sarıtaş Mahallesi’nde bulunan TOKİ konutlarına kadar yaklaşık 2 km’lik yoldaki asfaltlama çalışmalarını tamamlanma aşamasına getirdi.

Sarıtaş Mahallesi Muhtarı Salih Alçan, Büyükşehir Belediyesinin mahallelerinde kalıcı hizmetlere imza attığını ifade ederken yapılan çalışmalardan ötürü Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. Muhtar Alçan, “Yaylacık ve Sarıtaş mahallelerimiz tarafından kullanılan ana yolumuz asfaltlanıyor. Sarıtaş TOKİ konutlarına kadar asfaltlama yapılıyor. Büyükşehir Belediyemiz kalıcı çalışmalara imza atıyor. Yol çalışmalarında, altyapı çalışmalarında uzun ömürlü işler yapılıyor. Finişer ile çok kaliteli asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yapılan çalışmalardan çok memnunuz. İnşallah devamı da gelecektir. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Gümrükçüoğlu ve emek veren tüm Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi


---------------------------------------------------------------------------------

Trabzon Akçaabat Toki Konutları Asfaltlanıyor ile Benzer Yazılar:

11 Mart 2017 Saat : 9:10

Trabzon Akçaabat Toki Konutları Asfaltlanıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–