Kiptaş İstanbul Satılık Konut Projeleri

Kategori: - - 11:38

Kiptaş Orta gelir

Bugüne kadar 75 bin konut üreten Kiptaş’ın İstanbul konut satışı devam eden projelerinin listesini araştırdık. Önümüzdeki yıl 3 bin sosyal konut üretmeyi hedefleyen Kiptaş halihazırda devam eden projelerin inşaat çalışmalarını sürdürüyor. İşte Kiptaş’ın satışı devam eden projeleri…

Kiptaş Yeşilce Aydos projesi

Toplam 331 dairenin yer alacağı Kiptaş Yeşilce Aydos projesi 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana gelecek. 350 araçlık kapalı otoparkın yer aldığı Kiptaş Yeşilce Aydos projesi İstanbul Pendik’te hayata geçirilecek. Kiptaş Yeşilce Aydos projesi daire fiyatları ve teslim tarihi için tıklayınız.

Locamahal Veliefendi

İstanbul Zeytinburnu’nda hayata geçirilecek olan ​Locamahal Veliefendi projesinde 2+1’ler 119 ila 128 metrekare, 3+1’ler 154 ila 178 metrekare ve 4+1’ler ise 195 ila 208 metrekare olarak tasarlanacak. 450 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Locamahal Veliefendi projesi 1262 adet konuttan oluşacak. Locamahal Veliefendi daire fiyatlarıve teslim tarihi için tıklayınız.

Vaditepe Bahçeşehir

284 dönüm arsa üzerinde yükselen Vaditepe Bahçeşehir 4 bin konuttan oluşuyor. 25 bin metrekarelik ticari alanın yanı sıra sosyal donatıları de dikkat çeken Vaditepe Bahçeşehir kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, Türk hamamı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları ve geniş yeşil alanların yer aldığı zengin sosyal donatı alanlanyla şehrin merkezinde doğa ile iç içe yemyeşil bir yaşam sunuyor. Vaditepe Bahçeşehir daire fiyatları ve teslim tarihi için tıklayınız.

5. Levent

1 milyar 800 Milyon TL’lik dev yatırımla 473 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen 5. Levent projesi Torunlar GYO ve KİPTAŞ ortaklığıyla hayata geçiriliyor. Çeşitli sosyal donatı alanlarına sahip 5. Levent projesi, yürüyüş ve koşu parkurları, bisiklet yolu, süs havuzu ve göletleri; dinlenme alanları, kır kahvesi, çardak ve pergolalar, amfi tiyatro, festival meydanı, yüzme havuzları, spor tesisleri ile geniş bir yelpaze sunuyor. 5. Levent daire fiyatları ve teslim tarihi için tıklayınız.

Referans Bahçeşehir

465 konut ve 34 ticari üniteden oluşan Referans Bahçeşehir projesi Kiptaş ile Kiler GYO imzasıyla yükseliyor. 26 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Referans Bahçeşehir projesinde 1+1,2+1,3+1,3,5+1,4+1 ve 4,5+1’den oluşan altı farklı tip daire seçeneği bulunuyor. Referans Bahçeşehir daire fiyatları ve teslim tarihi için tıklayınız.

Vaditepe Gölevleri

357 konutun yer aldığı Vaditepe Gölevleri projesinde 52 adet ticari alan ve cadde üstü dükkan yer alıyor. 186 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Vaditepe Gölevleri projesinin 100 bin metrekaresi inşaat alanına ayrılıyor. Vaditepe Gölevleri daire fiyatları ve teslim tarihi için tıklayınız.

Maltepe Evla

5 blokta 180 daireden oluşan Maltepe Evla projesinin dairelerinde ada ve deniz manzarası bulunuyor. 12 bin 300 metrekare arsa üzerine inşa edilen Maltepe Evla projesinde, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Maltepe Evla lokasyon bilgisi için tıklayınız.

Venezia

2 bin özel konutun bulunduğu Venezia projesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun alanı bulunuyor.

 

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın