TOKİ’den 20 ilde arsa satışı

Kategori: - - 10:25

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 20 ayrı şehirde bulunan, toplam 1.033.562,99 metrekare büyüklüğe sahip toplam 110 adet arsa açık artırma yöntemi ile satışa sunulacak.

TOKİ’den arsa satışı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Hatay İstanbul, İzmir, Kayseri, Samsun, Sivas, Tekirdağ ve Van’da toplam 1.033.562,99 m2 büyüklüğünde 110 adet arsayı (konut, ticaret, sanayi, merkezi iş, çarşı, iş ve alışveriş merkezleri, turizm 2 konut alanı, rehabilitasyon merkezi, özel kreş, özel eğitim, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, sosyal tesis, akaryakıt ve LPG istasyonu niteliğinde) yaklaşık 818 milyon TL muhammen bedel ve “Açık Artırma” yöntemi ile satışa sundu.

Müzayede 8 Mart 2018 tarihinde (Perşembe günü), saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten (www.emlakyonetim.com.tr) canlı yayın yapılacak. TOKİ’den arsa satışı

Satışa sunulan bazı arsaların nitelikleri şöyle;

İSTANBUL
Başakşehir konut, ticaret, özel sağlık tesisi, özel eğitim, konut dışı kentsel çalışma, akaryakıt tesis ile Üsküdar’da özel eğitim niteliğinde imarlı arsalar.

ANKARA
Çankaya, Sincan ve Kahramankazan’da konut, ticaret, Etimesgut, Gölbaşı, Pursaklar ve Yenimahale’de konut niteliğinde imarlı arsalar.

DİYARBAKIR
Yenişehir’de konut, merkezi iş, çarşı, iş ve alışveriş merkezi niteliğinde imarlı arsalar.

ELAZIĞ
Merkezde konut, ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

ESKİŞEHİR
Odunpazarı’nda konut, merkezi iş niteliğinde imarlı arsalar.

GİRESUN
Merkezde konut, ticaret, özel kreş niteliğinde imarlı arsalar.

TOKİ açık artırma listesi için tıklayınız.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın