Toki Eyüpsultan İçin Yeni Konut Projesi Geliyor!

Kategori: - - 14:13

Kayaşehir 25.Bölge Ne Zaman

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Toki Eyüpsultan ‘da 637 konutluk yeni proje inşa edecek. Merakla beklenen projenin ihalesi 22 Aralık’ta yapılacak.

Türkiye’nin her ilindeki dar ve orta gelirli aileleri düşük taksitlerle ev sahibi yapmayı sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, bir projesinin merakla beklenen ihale tarihini açıkladı.

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının resmi internet sitesindeki bilgilere göre, TOKİ’nin merakla beklenen yeni projesi mega kent İstanbul’un Eyüpsultan ilçesinde yükselecek.

TOKİ tarafından tarafından paylaşılan söz konusu ihale ilanına göre, Toki İstanbul Eyüpsultan projesinde 637 adet yeni konut yer alacak. Yine verilen bilgiye göre, TOKİ Eyüpsultan projesi kentsel dönüşüm projesi olarak yükselecek.

Peki Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın merakla beklenen yeni projesinde konutların dışında ticari alanlar yer alacak mı? Toplu Konut İdaresi Başkanlığının İstanbul Eyüpsultan projesinin ihalesi saat kaçta yapılacak?

Dar ve orta gelirli aileleri düşük taksitler ve düşük peşinatlarla ev sahibi yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre, TOKİ’nin İstanbul Eyüpsultan’daki yeni projesi için detaylar da açıklandı.

Altyapı ve çevre düzenlemesi işinin de bulunduğu TOKİ İstanbul Eyüpsultan 2023 projesinde 637 adet konuta yer verilecek. Söz konusu projede konutların dışında 20 adet dükkan ve 1 adet cami de yer alacak.

Yine verilen bilgiye göre, megakentlilerin merakla beklediği TOKİ İstanbul Eyüpsultan projesinin ihalesi 22 Aralık 2023 tarihinde saat 14:00’te yapılacak.

Yatırımlarına devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının resmi internet sitesinde yayımlanan ihale ilanı şu şekilde:

Toki Eyüpsultan İçin Yeni Konut Projesi Geliyor!

İstanbul İli, Eyüpsultan İlçesi Kentsel Dönüşüm Projesi 637 Adet Konut, 20 Adet Dükkan ve 1 Adet Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 22 Aralık 2023 tarihinde saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

Etiketler:, , , ,