TOKİ 2015’te indirim kampanyası yapacak mı?

Kategori: - - 11:50

toki indirim kampanyası

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) geçtiğimiz yıl Nisan ve Kasım aylarında beklenen 2014 indirim kampanyasını yapmamıştı.Peki TOKİ‘nin beklenen yüzde 20 indirim kampanyası 2015’te olacak mı?

TOKİ indirim kampanyası 2015 yılında yapılacak mı? TOKİ 2015 indirim kampanyası ne zaman duyurulacak? TOKİ indirim kampanyası 2015 hangi tarihler arasında uygulanacak?

TOKİ indirim kampanyası 2015 geliyor!

Emlakkulisi.com, TOKİ müşterilerinin iki yıldır beklediği o haberi veriyor; TOKİ bu yıl, 2015 için indirim kampanyası yapacak…

TOKİ Konut Kredileri Dairesi Başkanlığı ve Finansman Daire Başkanlığı’ndan edindiğimiz bilgilere göre TOKİ, 2015 indirim kampanyası için hazırlıklarını tamamlamak üzere… İndirim oranının belirleneceği son aşamanın ardından TOKİ Başkanı M. Ergün Turan’ın onayına sunulacak çalışmaların Ocak ayının sonuna doğru netleşmesi bekleniyor.

TOKİ kaç müteahhite haciz gönderdi? Kaç TOKİ müteahhiti icralık oldu? Öğrenmek için tıklayın!

TOKİ 2015 indirim kampanyası ne zaman?

TOKİ, 2015 indirim kampanyasını 20 Şubat – 20 Mart arasında uygulayacak.

TOKİ indirim kampanyası 2015, içinde bulunduğumuz Ocak ayının 20’sinde basına ve kamuoyuna duyurulacak.

TOKİ indirim kampanyası 2015 neden erken yapılıyor?

Önceki yıllarda indirim kampanyalarını ‘ilkbahar dönemi’ diye adlandırılan Nisan-Mayıs aylarında yapan TOKİ, bu yılki indirim kampanyasını öne çekti.

TOKİ 2015 yılı indirim kampanyasının 20 Şubat – 20 Mart arasında yapılacak olmasının en büyük nedeni, indirim kampanyasının 2014 yılında yapılamaması…

Gelen maillerin yüzde 95’i indirim kampanyasını sordu!

TOKİ indirim kampanyasının 2014 yılında yapılmaması öyle etkili oldu ki, kuruma gelen telefonlar ve hatta internet sitesi www.toki.gov.tr üzerinden gelen Bilgi Edinme sorularının yüzde 95’ini “TOKİ indirim kampanyası 2015’te olacak mı?” sorusu oluşturdu.

TOKİ 2015 indirim kampanyasının oranı ne kadar olacak?

TOKİ’nin geleneksel indirim kampanyasında oranın bu yıl da yüzde 20 olması bekleniyor. Ancak bu oran henüz kesinleşmedi.

TOKİ indirim kampanyası nasıl uygulanacak?

TOKİ’nin borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarının beklediği indirim kampanyasında borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirim yapması bekleniyor. İndirim kampanyasında borcunu taksitlendirecek müşteriler için de taksit sayısı ve indirim oranı belirlenecek.

İndirimden yararlanmak isteyen TOKİ müşterilerinin, başvuru tarihi itibarıyla ödemekle yükümlü oldukları taksitlerini yatırmaları gerekiyor. Bu kapsamda 20 Şubat – 20 Mart 2015 tarihleri arasında başvuruda bulunanların Şubat 2015 dönemine ait taksiti ödemiş olmaları gerekiyor.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın