TOKİ ile İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden bir fırsat

Son Güncelleme: 13 Mart 2013 - 10:25 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Ticaret Üniversitesi ve TOKİ iştiraki Emlak Yönetim işbirliğiyle düzenlenen profesyonel konut sitesi yöneticisi eğitimleri başlıyorticaret üniversitesiModern şehircilik anlayışının bir parçası olan konut sitelerinde hukuki, mali ve idari uygulamaları yerine getiren, saha hizmetleri konularında yetkin profesyonellere olan ihtiyacı karşılamak üzere İstanbul Ticaret Üniversitesi-Emlak Yönetim sertifikalı eğitim programları başlatılıyor. 15 Mart-6 Nisan 2013 tarihleri arasında toplam 48 saat sürecek olan eğitimler, konusunda en önde gelen akademisyen ve eğitimciler tarafından cuma ve cumartesi günleri üniversitenin Sütlüce Kampüsü’nde verilecek. Eğitimler Hukukçu Prof. Dr. Saba Özmen, Apartman Site Rezidans ve Toplu Yapı Yöneticileri Derneği (SİYODER) Başkanı ve İş Güvenliği Uzmanı Ozan Özen, SİYODER Yönetim Kurulu Üyesi Mete Yanıkçı, İletişim Danışmanı Ümit Hakan Bozkurt, Mali Müşavir Ekrem Dost tarafından verilecek.
Eğitimlere, SİYODER Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra yöneticiler, denetim kurulu başkanları, denetim kurulu üyeleri, denetçiler, site müdürleri, site muhasebe sorumluları ve site müdürü adayları ile inşaatfirmalarının idari personeli, emlak aracılık ve danışmanlık hizmetleri çalışanlarının katılması bekleniyor.

Eğitimler; site yönetimi, iletişim, hukuk, mali ve idari işler, teknik uygulamalar-saha hizmetleri ve enerjibaşlıkları altında verilecek. Kanuni düzenlemelerin güncelliğine paralel verilecek olan eğitimlerin ilk etabında Emlak Yönetim’e bağlı 110 toplu yapı site yöneticisi eğitim görecek. Nisan ve Mayıs aylarında ise yeni dönem eğitimlerinin uygulanması öngörülüyor.


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ ile İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden bir fırsat ile Benzer Yazılar:

13 Mart 2013 Saat : 10:25

TOKİ ile İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden bir fırsat Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–