Soyak Evostar Halkalı Projesinde

Kategori: - - 09:25

Soyak Evostar Halkalı; 81bin TLden başlayan stüdyolar, 117 binden başlayan 1+1 ler, 158 bin TLden başlayan 2+1 ler, 209 bin TLden başlayan bahçeli dubleksler ve 266 bin TL den başlayan 3+1 ler bulunuyor.

Gayrimenkul sektöründe güven ve kalitenin temsilcisi Soyak, 50. Yılında İstanbul’un hızla gelişen merkezlerinden Halkalı’da yeni bir projeye daha imza atıyor. Modern, doğa ile dost bir ortamda konforlu ve huzurlu bir yaşam vaat eden 1000 konutluk Soyak Evostar, Halkalı’nın yükselen yeni yıldızı olacak!

Soyak Evostar Halkalı

Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde yüksek standartlı ve öncü projeleri hayata geçiren  Soyak; İstanbul Halkalı’da yeni bir yaşamın kapılarını Soyak Evostar projesi ile açıyor. Soyak, sürdürülebilir kalite anlayışıyla geliştirdiği modern teknoloji imkânlarıyla donatılan Soyak Evostar’ı da “ilk fiyat avantajıyla” İstanbulluların beğenisine sunuyor.

Soyak; doğa ile iç içe bir ortamda huzurlu, konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam vaat eden Soyak Evostar’ın lansmanını, 4 Ekim Salı günü, Sait Halim Paşa Yalısı’nda basın toplantısı ile gerçekleştirdi. Soyak Evostar’ın uygun fiyat avantajı ile ev almak ve yatırım yapmak isteyenleri beklediğini belirten Soyak Holding CEO’su M.Emre Çamlıbel, projeyi şu sözlerle tanıttı: “Almaya ve yaşamaya değer bir Soyak klasiğini yine Emlak Konut GYO ile birlikte hayata geçirmekten dolayı çok mutluyuz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz konut projelerimizle, yeni nesil yaşam ihtiyaçlarına yönelik ideal ev konseptini yaratarak, müşterilerimizin de beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz. Bu projemizle birlikte Soyak’ın Halkalı’ya olan yatırımı 6000 konut olacak. Hem alırken hem de gelecekte kazandıran bu yeni projemizin de ilk fiyat avantajı, müşterilerimize kazandırmaya devam edecek.”

Tanıtım toplantısında konuşan Toki Emlak Dairesi Başkanı ve Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Seydi Karaoğlu; “Halkalı’da bu gün itibariyle şirketimizin inşaatı devam eden 4 projesi mevcuttur. Bu 4 projede, 5320 civarında konut ile otel, muhtelif ofis ve ticari üniteler, çeşitli aktivitelerin bulunduğu sosyal tesisler, yüzme havuzları, açık ve kapalı otoparklar, spor ve yeşil alanlar bulunmaktadır.

Konut yatırımlarını sadece şehir merkezlerine yapmayan şirketimiz, İstanbul’un gelişme alanlarında yeni yaşam alanları oluşturarak kentleşmeye katkıda bulunmaktadır. Ataşehir, Ataköy, Bahçeşehir, Ispartakule, Halkalı, İkitelli gibi bölgeler, İstanbul’ daki diğer bölgelerden ayrı olarak, her türlü altyapısı ve sosyal donatıları ile birlikte yaşam merkezi niteliğinde önemli konut bölgeleri haline gelmiştir.” dedi.

Kaliteyi temel alarak hareket eden ve öncü yatırımlara imza atan Soyak’ın 40 bin m2 alan üzerine kurulu,  1000 konuttan oluşan yeni projesi; Soyak Evostar, ev seçenekleri ile farklı zevk ve beğenilere hitap ediyor. Soyak konforu ve güveninin yeni temsilcisi Soyak .

Tanıtıma özel fiyat avantajı ile satışa sunulan projede 120 ay için yüzde 5 peşinat ve %0.99 faiz oranı uygulanıyor. Eylül 2013’te tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Sakinlerine ankastre beyaz eşyalı (fırın, ocak, ankastre bulaşık makinesi ve fırın üstü aspiratör) olarak teslim edilecek, ayrıcalıklı tasarıma sahip proje; açık ve kapalı otoparklar, özel peyzaj tasarımlı bahçeler, sosyal tesisler, yüzme havuzları, basketbol sahası, tenis kortu ve çocuklara özel oyun odası ile keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkarma fırsatı sunuyor.

Soyak’ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen, en modern teknolojinin kullanıldığı projede, 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra, intercom sistemi ve dairelere kadar getirilen fiber kablo imkânıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV hizmeti de bulunuyor.

Soyak Evostar Halkalı projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için www.soyak.com.tr adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Halkalı’daki Soyak Evostar satış ofisini hafta içi ve hafta sonu ziyaret edebilir,  Müşteri Hizmetleri 444 0 795 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

444 0 795

Soyak Yapı

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın