Merkez Kayaşehir Dükkanları Mağdur mu Ediliyor?

Kategori: - - 12:18

Merkez Kayaşehir Dükkanları

Merkez Kayaşehir Avm açılalı yaklaşık 5 yıl olmasına rağmen hala dolmayan ve açılmayan dükkanlar var.

Merkez Kayaşehir’den açık artırma ile dükkanları alan yatırımcı yıllar geçmesine rağmen dükkanlarını kiraya veremeyenler var. Ancak bunun yanı sıra avm çevresinde büfeler açılıyor.

Yüksek paralar yatırıp buradan dükkan alan vatandaşları acaba bu açılan büfeler mağdur etmiyor mu? Bütün dükkanlar dolsa ve ihtiyaç halinde böyle şeyler yapılsa bunun bir anlaşılır tarafı olabilirdi. Ancak dükkanlar boş iken Merkez Kayaşehir avm’nın orta gerine büfe açmak ne demek oluyor anlamak zor. Bu durumun sorumluları dükkan sahiplerinin haklarına girdiklerini farkında değiller mi?

Kayaşehir’in Haber sitesi KAYASEHİRİSTANBUL.NET bu konuyu gündeme taşıması sevindirici bir durum. Ücretini fazlasıyla ödemiş ve dükkan almaya hak kazanmış hak sahiplerinin haklarının yetkililerin korumasını bekliyoruz.

Bu söylediklerimizin büfe sahiplerini üzeceğini biliyoruz. Ancak onlarda kendilerini dükkan sahiplerinin yerine koyduklarında bize hak vereceğini düşünüyoruz.

Emin olun kapalı veya açık avm’lerde haricin açılacak bu büfe mantığını en başta yatırımcıya izah etmiş olsalar dükkan almak isteyenler bir kez daha düşüneceklerdir.

Ahmet Avcı

Kayaşehir Sakini

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın