Kiptaş Pendik Yeni Konut Projesi: Yeşilce Aydos

Kategori: - - 19:56

Kiptaş Yeşilce Aydos

İstanbul Pendik’te inşa edilecek olan Kiptaş Yeşilce Aydos projesinin yakında satışa çıkması öngörülüyor. Sınırlı sayıda dairenin yer alacağı Kiptaş Yeşilce Aydos projesi 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana gelecek.

Markalı konut projesi üreticilerinden Kiptaş, Kiptaş Yeşilce Aydos projesinin çalışmalarına başlarken Vaditepe Bahçeşehir, Venezia, Maltepe Evlapark Seyir Evleri, Referans Bahçeşehir, 5. Levent ve Vaditepe Gölevleri projelerinin de satışlarına devam ediyor.

İstanbul Pendik’te inşa edilecek olan Kiptaş Yeşilce Aydos projesinin yakında satışa çıkması öngörülüyor. Sınırlı sayıda dairenin yer alacağı Kiptaş Yeşilce Aydos projesi 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana gelecek. Markalı konut projesi üreticilerinden Kiptaş, Kiptaş Yeşilce Aydos projesinin çalışmalarına başlarken Vaditepe Bahçeşehir, Venezia, Maltepe Evlapark Seyir Evleri, Referans Bahçeşehir, 5. Levent ve Vaditepe Gölevleri projelerinin de satışlarına devam ediyor

“Pendik’te yeni bir mahalle kuruluyor: Burada yaşam çok yeşilce…” sloganıyla tanıtılan KİPTAŞ Yeşilce Aydos projesinde ön talep toplanıyor. Proje Pendik’te inşa edilecek

2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı Yeşilce Aydos projesi tüm ailelerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlandı. Proje çok yakında satışa çıkacak.

Web: http://www.kiptas.istanbul/yesilce.aspx

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın