Fuzul Yapı’dan Kent Ariva Evleri

Kategori: - - 17:40

Kent Ariva

Fuzul Yapı, Başakşehir İkitelli’de inşa ettiği butik konut projesi KENT ARİVA’yı satışa sundu.
Çok Çeşitli ihtiyaca cevap verecek zenginlikte daire tipleriden oluşan proje,  iki adet 12, bir adet 13 katlı olmak üzere 3 adet blok, 3 değişik tipte  42 adet 2+1 131 m2 , 80 adet 3+ 1 157 m2,   18 adet  4+1  220 m2 toplam 140 adet daireden oluşuyor.  Kent Ariva Evleri dairelerin  Ekim  2013’te sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Kapanmayacak manzara, merkezi konum

Kent Ariva, İnşa edilecek olan  Başakşehir ilçe merkezine komşu durumda, Belediye tarafından rekreasyon alanı olarak yapımı planlanan  yeşil vadiye panaromik cephesi bulunuyor. Vadinin karşı yamacı betonlaşmış şehir görüntüsünün aksine standardın çok üzerinde yeşil alana sahip villa imarlı arsalardan oluşuyor.

Başakşehir mahallesini; Kayaşehir, Olimpiyat stadı, yakın zamanda inşasına başlanacak Sağlık Şehri’ne Başakşehir ilçe merkezine bağlayan cadde üzerinde ve 5 dakika mesafede. Üçüncü köprü bağlantı yoluna çok yakın. Atatürk Havalimanı, Bayrampaşa şehirlerarası otobüs terminaline 25 dakika uzaklıkta. Olimpa avm  ve bir avm’nin sunduğu sinema spor, eğlence, alışveriş ve kültür imkanlarına 2 dakikalık yürüme mesafesinde. Başakşehir devlet hastanesi ve diğer özel hastanelere 10 dakika mesafede.

Kent Ariva’da estetik, sağlamlık ve konfor bir arada

Projede; daire girişi 1. sınıf çelik kapı, Odalarda panel kapılar, Duvarlarda su bazlı saten boya, Islak zeminlerde 1. sınıf fayans, Özel dizayn modern mutfak dolapları, kaliteli laminant parke döşemeleri, Ev içlerinde  maksimum kullanıma yönelik özel planlama, Daire girişlerinde vestiyer, Pencerelerde soğuk ve sıcağı içeri geçirmeyen pvc doğrama ve ısıcam sistemleri, Merkezi ısınma sistemi ve sıcak su,Tüm odalarda çift açılır pencere,Tüm odalarda panel radyatörler, Banyo dolapları ve duşa kabinler,Tüm odalarda ve mutfakta, televizyon ve telefon tesisatı, 1.sınıf banyo armatürleri Ankastre mutfak; ankastre fırın, bulaşık makinesi, set üstü ocak ve davlumbaz. İlk bakışta göze çarpan özellikler

Bloklarda; Asansör, su deposu ve hidrofor, uydu ve kablolu yayına uygun tesisatlar,  İnterkom ve internet altyapı bağlantı tesisatları, Tüm  bloklarda, ferah ve zengin giriş,  izolasyonlu alüminyum kapı, dış cephede ısı-ses izolasyonu ( mantolama ) ve teksürlü elastik boya, blok girişi ve katlarda fotoselli aydınlatma, güvenlik kamerası, posta kutuları, kapıcı dairesi, bodrum katta sığınak,her blokta binadan bağımsız su deposu başlıca donanımlar

Zengin sosyal donatı

Projede, zengin peyzaj uygulamasıyla oluşturulmuş yeşil alanlarının yanı sıra, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, aerobik salonu ve sauna, çocuk oyun grupları, fitnes center, her daireye kapalı otopark, her tür güvenlik önlemi ve hizmetin sunulduğu profesyonel site yönetimi mevcut olacak.

Gelişen bir bölgede çok karlı ve sağlam bir yatırım

Kent Ariva, Hem tercih edilen bir yaşam, alanı hem de 1998 -2011 yıları arasında devasa projelerle hızlı ve sürekli gelişerek nüfusu 200 bini geçen, önümüzdeki beş yıl içinde de 500 bini bulması tahmin edilen Başakşehir’de inşa ediliyor. Fuzulkent Bizimevler, Olimpa AVM, Kent Neriva, Meva Evleri, Serrapark Evleri gibi bir çok projeyi başarıyla hayata geçiren Fuzul yapı güvencesinde çok karlı ve  sağlam bir yatırım.

Ödeme ve finans

Hemen tapu imkanıyla Fuzul Grup  güvencesinde inşa edilen Kent Ariva Evleri 10 yıl kadar banka kredisi ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Bir yanıt yazın