Esenler Oruçreis Mahallesi konut teslimatları başladı

Son Güncelleme: 10 Ekim 2014 - 7:07 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Esenler Oruçreis Mahallesi konut teslimatları başladı
0 Paylaşımlar

Esenler Oruçreis MahallesiEsenler Oruçreis Mahallesi Kentsel Dönüşüm konutları, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin de katılacağı bir törenle noter huzurunda hak sahiplerine teslim edilecek.

Esenler Oruçreis Mahallesi Kentsel dönüşüm konutları teslim ediliyor Tarih: 09.10.2014 14:50:02

Oruçreis Mahallesi Kentsel Dönüşüm konutları, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin de katılacağı bir törenle noter huzurunda hak sahiplerine teslim edilecek.

Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen konutların anahtar teslimi için yapılacak tören hakkında Esenler Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.istanbultokikonutlari.com

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ ve Esenler Belediyesi işbirliğinde inşa edilen Oruçreis Mahallesi Kentsel Dönüşüm konutları için büyük gün geldi. 5 Ekim 2012 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Esenler’den başlatılan Kentsel Dönüşüm Projesi’nin 2. etap konutları teslim ediliyor.

262 konutun inşa edildiği projenin ilk etabında 183 bağımsız birim, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin de katılacağı bir törenle noter huzurunda hak sahiplerine teslim edilecek. Böylece heyecan dolu kura çekilişinin ardından hak sahiplerinin oturacakları daireler belirlenecek ve vatandaşlar depreme dayanıklı, yaşam kalitesi yüksek konutlarda yaşayacak.

Esenler için tarihi bir önem taşıyan bu günde Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin yanı sıra; TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da, Oruçreis Mahallesi’ndeki hak sahiplerinin heyecanına ortak olacak.


---------------------------------------------------------------------------------

Esenler Oruçreis Mahallesi konut teslimatları başladı ile Benzer Yazılar:

10 Ekim 2014 Saat : 7:07
  GENEL

Esenler Oruçreis Mahallesi konut teslimatları başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–