TOKİ Akaryakıt istasyon arsası ihalesi 26 Ocak’ta

Kategori: - - 21:02

Mehmet Ergün Turan konuştu

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul, İzmir ve Adana’da bulunan bakım ve akaryakıt istasyonlarının arsalarını açık arttırma ile satışa sundu.  Akaryakıt istasyon arsasıİstanbul’da Başakşehir, Kayabaşı’nda bakım ve akaryakıt tesis alanları niteliğindeki taşınmazları yüzde 25 peşin 6 ay vade ile açık arttırmaya sunduklarını belirten Turan, “Kentsel gelişim bölgesi Kayabaşı’nda toplu konut alanlarının içinde Olimpiyat Stadı’nın kuzeyinde yapımına başlanan şehir hastanesinin yanında 902 ada 6 parseldeki 4 bin 62 metrekarelik akaryakıt istasyonu ve servis bakım alanını açık arttırma ile satışa sunduk.

Arsamızın bedeli 40 milyon 18 bin TL” dedi. Kağıthane Hasdal Kavşağı Arıcılar mevkisi akaryakıt ve bakım alanını da satışa sunduklarını söyleyen Turan, “7757 ada 1 parselde bulunan alan 4 bin 756 metrekarelik alanı kaplıyor. Bu alan Kemerburgaz, Hasdal–Ayazağa, Cendere, Kağıthane bağlantı yolu üzerinde” dedi.

MÜZAYEDE 26 OCAK’TA

İzmir Bornova Doğanlar’da 135 bin 750 metrekarelik toplu işyeri, ticaret, belediye hizmet alanı, akaryakıt+LPG ve servis istasyonu ile otopark alanını açık arttırmaya sunduklarını aktaran Turan, “Arsamızın bedeli 95 milyon 25 bin TL” diye konuştu. Adana Şakirpaşa’da 4 bin 186 metrekarelik akaryakıt istasyonu arsasını da satışa sundu. Müzayede 26 Ocak 2017 tarihinde saat 13.30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve İstanbul’da TURYAP Genel Müdürlük Müzayede Salonu’nda yapılacak. Hürriyet

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın