Elite side pendik bayram sonrası satışta

Kategori: - - 14:35

Elite side pendik

Şua İnşaat’ın tarafından Pendik’te inşa edilen Elite Side şimdiden yoğun talep görüyor metrekare başlangıç fiyatlarının 2 bin lira civarında olması planlanıyor.

Şua İnşaat’ın tarafından Pendik’te inşa edilen Elite Side şimdiden yoğun talep görüyor metrekare başlangıç fiyatlarının 2 bin lira civarında olması planlanıyor.

Şua İnşaat tarafından Pendik’te 25 bin metrekare arsa üzerinde inşasına başlanan Elite Side‘da satışlar bayram sonrasında başlıyor. 130 milyon TL’lik yatırım bedeline sahip projenin metrekare başlangıç fiyatlarının 2 bin TL civarında olması planlanıyor.

Elite Side 400 konuttan oluşuyor. estetik mimarisi, birbirinin önünü kapatmayacak şekilde tasarlanan blokları ve geniş peyzaj alanlarıyla Şua İnşaat kalitesini yansıtıyor.

Elite Side’ın yazın ve kışın kullanıma uygun olarak tasarlanan yüzme havuzunun açılabilir ve kapanabilir olması da birçok benzer projenin önüne geçmesini sağlıyor.

Elite Side sosyal donatıları arasında; çocuk havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, Türk hamamı ve kafeteryalar bulunuyor.

Elite Side’da site içinde araç trafiğinin önüne geçen tamamı kapalı otopark bulunuyor.

Elite Side‘da tüm ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunuyor. 6 adet de ticari ünitenin yer alacağı proje Pendorya AVM, Neomarin AVM, Viaport AVM’ye birkaç dakikalık mesafede bulunuyor.

Elite Side Nerede?

Projenin çevresinde bulunan 5 yıldızlı 3 adet de otel yer alıyor. Bölgenin tüm önemli noktalarına kolay ulaşım olanağı bulunan Elite Side, Türkiye’nin en büyük hastanesi olan Marmara Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne 2 dk, Kadıköy metrosuna ve Marmaray hattı duraklarına 300 ila 500 metre uzaklıkta konumlanıyor.

Elite Side İletişim bilgileri 

Web:  www.eliteside.com.tr/

Mail  : info@eliteside.com.tr

Tel        : 0216 390 91 92

 

Etiketler:

Bir yanıt yazın