DAP İstmarina evleri projesi

Kategori: - - 10:47

İstmarina evleri

DAP Yapı ve Emlak konut GYO tarafından ortak bir projeyle hayata geçirilen ve Kartal bölgesini hareketlendirecek olan yeni karma konut projesi İstmarina evleri Kartal konut projesi satışları devam ediyor. Dap İstmarina evleri Kartal konut projesinde lüks hayatın kapıları aralanırken daire fiyatları ise 250 bin liradan başlıyor.

İstMarina Kartal karma konut projesi sahil hattında denize yakın mesafede DAP Yapı’nın ve Emlak Konut GYO ile ortaklaşa hasılat paylaşım modeli şeklinde yükselecek olan projesinde evlerin satışlarına devam ediliyor. DAP Yapı İstMarina Kartal yeni projesi olarak lanse edildi.

DAP İstMarina Kartal karma konut projesi kapsamında Kartal bölgesine daha fazla prestij sağlayacağı ifade edilirken, Emlak Konut GYO güvencesiyle projenin ilerlemesi hız kazanacak. DAP İstmarina evleri KARTAL evleri kaç liradan satışa çıktı. İstMarina Kartal karma konut projesi! haberi, İstmarina Kartal karma konut projesi’nde evlerin metrekare satış fiyatları 260 bin liradan başlıyor! haberi, İstMarina Kartal projesi İçinden Hızlı Tren geçtiği için oldukça değerli olduğu ifade edilen projeden ev alınır mı? İstMarina Kartal en pahalı Daire Fiyatı ise 5 milyon lira! haberi ayrıntılı deyalı bilgiler EmlakPencerem.com’da

DAP Yapı İstmarina evleri Kartal evleri sahil şeridi üzerinde Emlak Konut GYO ile ortaklaşa, hasılat paylaşımı modeliyle hayata geçirilecek. DAP Yapı’nın yeni projesi olan İstMarina Kartal, DAP Yapı konut projesi fiyat listesi 250 Bin Liradan başlangıç gösteriyor.

Dap Yapı patronu Ziya Yılmaz, İstanbul Marina’nın dünyanın ‘en iyi karma yaşam projesi’ olacağını ifade etti. İstanbul Marina projesi kapsamında toplam olarak 1.463 konut ve 258 adet ticari üniteden oluşurken, konutların fiyatları ise 250 bin lira seviyesinden dip fiyattan başlıyor.

DAP Yapı patronu Ziya Yılmaz İstMarina Kartal karma konut projesi hakkında fiyatlarla alakalı olarak, Projedeki daire fiyatları 260 bin liradan başlayıp, 5 milyon liraya kadar çıkıyor. Fiyatları 25 bin kişiye sorarak belirledik. Satıştaki konutlar için yüzde 25 peşin alıyoruz, geri kalanını ise banka kredisine yönlendiriyoruz. 24 aya varan ödeme planı da yapıyoruz ifadelerini kullandı.

DAP İstanbul Marina projesi 5 bloğunda konut ve ofislerin yanı sıra deniz manzaralı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanları yer alıyor. Sahile 500 metre cephesi bulunan projeye, önündeki marina, içinden geçen hızlı tren istasyonu ve deniz uçağı sayesinde kara, hava ve deniz yoluyla ulaşım mümkün olacak.emlakpencerem.com

Etiketler:, , , , , ,

Bir yanıt yazın