Arnavutköy Belediyesi çalışanlarını ev sahibi yaptı

Kategori: - - 14:45

Arnavutköy Belediyesi

Arnavutköy Belediyesi çalışanları uygun fiyatlı taksitle sağlamış olduğu ev sözünü yerine getirdi. Hadımköy VEFA Konutları’nın tapu teslim töreninde evlerinin anahtarlarını alan Arnavutköylüler büyük mutluluk yaşadı.

800 lira taksitle ev sahibi olan Burçin Yılmaz, “Belediye çalışanlarımızın ve İlçe Emniyet Müdürlerimizin yapmış olduğu sözleşme ve anlaşmadan dolayı bu tapularımıza kavuştuk. Her şey için teşekkür ediyoruz. Biz memurlar, öğretmenler olarak bu yapımdan çok memnunuz.” dedi.

“ÇOK HEYECANLIYIZ”

Yeniden ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşayan Arnavutköy Belediyesi Zabıta Komiseri Ersin İnal, “Babamızın vermiş olduğu bir dairemiz vardı. Allah ikincisini de nasip etti. Başkanımızın sağlamış olduğu imkânlarla yeni dairelere sahip olduk. Bu bölgede merkezi bölge olması açısından 3. Havaalanı, Kanal İstanbul gibi, büyük projelerin olduğu bölgede ev sahibi olmak çok zordu. Fakat sağ olsunlar büyüklerimiz öncü oldular. Çok heyecanlıyız.” dedi.

“VEFA BORCUMUZU YERİNE GETİRDİK”

Kamu çalışanlarına vefa borçlarını yerine getirdiklerini dile getiren Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, “Arnavutköy’de görev yapan kamu kuruluşlarında görevli olan kamu çalışanlarımıza öncelik tanımak kaydıyla bir toplu konut çalışması yapacağımızı ifade ettik. Evlerin kalitesi ve inşaat kalitesi üst düzeyde. Beyaz eşyaları dahi iş dolanımlarında klimaları dahi fevkalade düşünülerek yapılmış olan binalardır.” dedi. Arnavutköy Belediyesi çalışanları

Etiketler:,

Bir yanıt yazın