TOKİ Kayaşehir başvurularında yarın son gün!

Son Güncelleme: 29 Nisan 2015 - 7:10 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TOKİ Kayaşehir başvuruTOKİ Kayaşehir konutlarına başvuru sürecinde son 2 güne girildi. Kayaşehir TOKİ konut kura çekilişi ne zaman, nerede yapılacak detaylar belli oldu.

TOKİ Kayaşehir konutlarına başvuru sürecinde son 2 güne girildi. Kayaşehir TOKİ konut kura çekilişi ne zaman, nerede yapılacak.

İstanbul Kayaşehir bölgesinde TOKİ tarafından ayda 539 TL taksitle dar gelirli vatandaşlara yönelik yaptığı konut satışlarında sona gelindi. Kayaşehir TOKİ için başvurularda son 2 güne girildi.

Başbakanlık Toplu Kout İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul Kayaşehir bölgesinde satışa sunulan evler için başvuru süreci 30 Nisan tarihi itibariyle sona erecek. TOKİ Kayaşehir konutlarına başvuru için son iki güne girildi. Çok sayıda ev sahibi olmak isteyen vatandaşın başvuru yaptığı TOKİ Kayaşehir konut projesinde evler kura çekilişi yöntemiyle sahipleri belirlenecek.

TOKİ Kayaşehir Evleri için kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Kayaşehir konut projesindeki evler için başvurularını yapanlar arasında en fazla merak edilen konu ise “kura çekilişi ne zaman yapılacak” sorusu olarak karşımıza çıkıyor. TOKİ evleri için Kayaşehir’deki konutlara başvurularını yapanlar ve kuradan ismi çıkacak vatandaşlar (hak sahipleri) Konut taksitlerinin ödemelerini, teslimden bir ay sonra başlayabilecekler. TOKİ Kayaşehir evlerinde konut kura tarihi ise 06 Mayıs 2015 olarak TOKİ idaresi tarafından resmi olarak duyuruldu.

TOKİ Kayaşehir başvurularında yarın son gün! ile Benzer Yazılar:

29 Nisan 2015 Saat : 7:10

TOKİ Kayaşehir başvurularında yarın son gün! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–