“EV”lenmek için 10 bin kişi Sırada

Son Güncelleme: 29 Kasım 2014 - 9:23 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

evvel istanbul kayaşehirEmlak Konut, İntaya, EYG ve İntes’in Başakşehir’deki ‘EVvel İstanbul’ projesindeki 678 konuta iki ayda rekor sayıda talep geldi.

BAŞAKŞEHİR’DE geliştirilen ‘EVvel İstanbul’ 2 ayda yoğun bir taleple karşı karşıya geldi. İstanbul’un sağlam zeminine sahip önemli uydu kentlerinden biri olan Kayabaşı’nda inşa edilecek olan 678 konutluk proje için konut alıcıları EVvel’den sıraya girdi. 700 milyon TL yatırımla başlatılan proje, Emlak Konut, İntaya, EYG ve İntes ortaklığıyla hayata geçiriliyor.istanbultokikonutlari.com

Satışların bu yıl sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. EYG Gayrimenkul Geliştirme İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, 2 ay içinde çok yoğun talep aldıklarını belirtti. Çelik, “1 ay içinde 678 konuttan 275 konutun önsatışını tamamladık” dedi. Evvel İstanbul’un iki mahalleden oluşan 678 konut ve 16 işyerinin yer aldığı bir proje olduğunu belirten Çelik, “10 bin kişiden talep aldık. Satış ofisi bitmeden kapıdan müşteri gelince 600 dairelik rezervasyon alındı. Projemizin hemen bitişiğinde ocak ayında 700 konutluk yeni bir proje daha planlıyoruz” dedi.

“EV”lenmek için 10 bin kişi Sırada ile Benzer Yazılar:

29 Kasım 2014 Saat : 9:23

“EV”lenmek için 10 bin kişi Sırada Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–