Vadişehir’de Faizsiz Kampanya Günleri

Kategori: - - 07:34

Vadişehir’de Kampanya

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir’in en yeni projesi Vadişehir’de lansmanın ardından yapılan satışlarda yüzde 70 seviyesine ulaşıldı.

Irmak Group, Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın yatırımlarıyla Başakşehir‘de hayata geçirilen Vadişehir projesinde lansman dönemine özel olarak dairelerin metrekaresi lansmanın yapıldığı mart sonundan nisan sonuna kadar minimum 2.850 liradan başlıyordu. Bu rakam 3.000 lira sınırı aşıldı.

Metro, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanan Vadişehir’in, 650 konut ve 60 ticari ünitesi ile bölgeye büyük değer kazandırması bekleniyor.

Vadişehir’de dairelerin güncel başlangıç fiyatları şöyle ( Haziran – TL)

126 – 133 metrekare arası 2+1 tipi daire: 485 bin + KDV

152 – 186 metrekare arası 3+1 tipi daire: 550 bin + KDV

211 metrekare 4+1 tipi daire: 875 bin + KDV

Kampanya kapsamında yarısı peşin, faizsiz 60 ay vadeli ödeme planı da sunuluyor.

Kim Ne Dedi?

Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül:

“Toplam değeri 100 milyar doları bulan; Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu gibi İstanbul’un mega yatırımlarının çevrelediği bir noktada konumlanan bu bölge, metro ve çalışmaları hızla devam eden Havaray’ın da merkezinde yer alıyor. Böylesine değerli bir bölgeye 650 konut 60 ticari üniteden oluşan Vadişehir projemizle yatırım yapmaktan ve bu değerli bölgeye daha da değer kazandırıyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Gerek Başakşehir bölgesi, gerekse Vadişehir projemize olan güvenimiz tam. Bu anlamda projemizin lansman öncesindeki ön talep toplama sürecinde de gördük ki; konut alıcılarının da bakış açısı bizimle aynı.”

WEB:www.vadisehir.com.tr

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın