TOKİ’nin Takipçisiyiz

Kategori: - - 10:04

Toki Takip

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk Menteşe’de görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.
Öğretmenevinde gerçekleşen toplantıda Menteşe 2. Etap TOKİ konutları ile ilgili bilgi veren Milletvekili Öztürk, şehit yakınları, gaziler ve Menteşe’de görev yapan basın emekçilerinin toplu konuttan faydalanabilmeleri için gerekli çalışmalara başladıklarını açıkladı.

Menteşe’ye yapılacak olan ikinci etap TOKİ çalışmalarıyla ilgili konuşan Öztürk, “15 günde bir TOKİ başkanının yanına gidiyoruz. Menteşe’ye bin 148 adet toplu konut yapılacak. İkinci etap TOKİ projesi tamamlandı. 40 günlük ihale süreci var. İhale süreci tamamlandıktan sonra büyük ihtimalle Nisan ayında TOKİ için ilk kazma vurulacak” dedi.

Öztürk “Toplu Konut İdaresi ile görüşmelerimiz sürüyor. AK Parti’nin iki Muğla milletvekili olarak özellikle TOKİ konusunda işin çok sıkı takipçisi durumundayız. Menteşe’de bulunan şehit yakınları, gaziler ve basın emekçileri için de toplu konut yapılacak. Bununla ilgili TOKİ Başkanı ile görüştük. Olumlu yanıt aldık. Gazeteci arkadaşların talepleri doğrultusunda toplu konut çalışması yapılacak” dedi.

Sosyal medya üzerinden AK Parti il ve Menteşe İlçe Başkanlığına yönelik iddiaları da değerlendiren Öztürk “Son günlerde bazı internet sitelerinde teşkilatlarla ilgili asılsız haberler yer almakta. Kaynağı dahi belli olmayan bu haber sitelerini ve sahte sosyal medya hesaplarını dikkate almıyoruz. Genel merkezde bunları dikkate almaz. Bir milletvekili olarak hiçbir teşkilatla uğraşmam. İl ve ilçe bakanlarına müdahalede bulunmam. Her il ve ilçe başkanıyla çalışırım” dedi.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın