QBahçe Kurtköy projesinde konut teslimleri erken yapılacak

Kategori: - - 08:29

QBahçe Kurtköy

Aralık 2014’de teslim edilmesi planlanan Kurtköy QBahçe’nin temmuz ayında teslim edilmesi yatırımcının yüzünü güldürdü

Erguvan İnşaat tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen 98 konutluk QBahçe Kurtköy projesinde, teslim heyecanı yaşanıyor. İnşaatına Mayıs 2013’de başlanan projede Aralık 2014 olarak duyurulan teslim tarihi altı ay öne çekildi. Anahtar teslimlerinin başladığı QBahçe’de alanları 65 ila 190 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunuyor. Satışların büyük oranda tamamlandığı projede, 12 konut ve 5 villanın satışı devam ediyor. Fiyatların 228 bin TL’den başlayarak 800 bin TL’ye kadar yükseldiği QBahçe’de yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Az katlı ve geniş bahçeli mimarisi ile dikkat çeken projenin sosyal alanlarında; açık yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, soyunma odaları, fitness salonu, yürüyüş ve koşu parkuru, kafeterya, açık kamelya, barbekü alanı, açık çocuk oyun alanı ve spor alanı yer alıyor.

QBahçe, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 3 kilometre, Kurtköy Metrosu’na 1 kilometre, Viaport AVM’ye 1,8 kilometre, Atlantis AVM’ye 1,3 kilometre, FSM Köprüsü’ne 25 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 24 kilometre mesafede bulunuyor.

Yatırımcılara sürpriz oldu

Kurtköy’de yükselen projenin kısa zamanda büyük ilgi gördüğüne dikkat çeken Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı, “Tertemiz havası, doğal güzellikleri, şehrin merkezine yakınlığı, zemin karakterinin depreme karşı dayanıklılığı, kaçak ve düzensiz yapılaşmaya izin verilmemesi Kurtköy’ü İstanbul’un en cazip yerleşim alanlarından biri haline getiriyor. Bu bölgede yükselen projemiz de kısa zamanda büyük ilgi gördü. Satışların neredeyse sonuna geldik. Aralık 2014 olarak planladığımız teslim tarihimizi öne çektik ve anahtar teslimlerine başladık. Erken teslimimiz yatırımcılarımıza sürpriz oldu” diye konuştu.Kaynak: Emlak Pencerem

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın