TOKİ, Tozkoparan kentsel dönüşüm projesine başlıyor!

Son Güncelleme: 25 Ocak 2018 - 10:01 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • TOKİ, Tozkoparan kentsel dönüşüm projesine başlıyor!
22 Paylaşımlar

Tozkoparan kentsel dönüşüm projeleri kapsamında 2018 çalışmaları başlıyor. TOKİ, 224 konutluk proje için ihale düzenliyor.
TOKİ, İstanbul Güngören Tozkoparan Mahallesi’nde kentsel dönüşüm 2018 projesinde son durum gelişmesi yaşandı. TOKİ tarafından gelen son haberlere göre 224 konutluk Tozkoparan kentsel dönüşüm projesinin ihalesi 5 Mart 2018’de gerçekleştirilecek. Tüm Türkiye’de yüz binlerce konut üreten TOKİ, İstanbul’da kentsel dönüşüm kapsamındaki projelerine devam ediyor. Uzun yıllardır gündemde olan İstanbul Güngören’e bağlı Tozkoparan Mahallesi’nde 224 konutluk kentsel dönüşüm projesi yapacak olan TOKİ, ihale tarihi 5 Mart olarak belirledi.

Kentsel dönüşüm ve gelişim projesi kapsamında hayata geçirilecek olan TOKİ Tozkoparan Evleri içerisinde tüm sosyal donatı alanları yer alacak. Yaklaşık 60 yıldır site tarzındaki yapı stoğuyla dikkat çeken Tozkoparan, İstanbul’un en merkezi semtlerinden birisi olarak biliniyor.

Tozkoparan Mahallesi’nde geçtiğimiz dönemlerde kentsel dönüşüm bürosu kurulmuş ve bölgenin geleceğiyle ilgili semt sakinlerine bilgilendirmeler yapılmıştı. Merter metro ve metrobüs durağına 5 dakikalık mesafede bulunan Tozkoparan Mahallesi, İstanbul’un en yeşil bölgelerinden birisi olarak göze çarpıyor. TOKİ tarafından gerçekleştirilecek olan 224 konutluk kentsel dönüşüm projesinin ihalesi 5 Mart 2018 günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek.


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ, Tozkoparan kentsel dönüşüm projesine başlıyor! ile Benzer Yazılar:

25 Ocak 2018 Saat : 10:01
  TOKİ

TOKİ, Tozkoparan kentsel dönüşüm projesine başlıyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–