Toki Silivri Projesi Nerede?

Kategori: - - 08:46

Toki, İstanbul’dakiler dahil tüm projelerini maliyetine satıyor. Ancak İstanbul’da arsa ve işçilik maliyetleri Anadolu’dan çok daha yüksek olduğu için daire fiyatları da yükseliyor. Toki bu nedenle İstanbul’daki projelerinde merkezi yerleri yerine, arsa fiyatlarının daha ucuz olduğu merkeze uzak alanlarda proje geliştirmeyi tercih ediyor.

Toki Silivri projesi daire fiyatları hakkında açıklamalarda bulunan Toki Başkanı Mehmet Ergün Turan, “Metrekare fiyatı ise 2.000-2.500 TL olacak. İnsanlar 700-800 TL taksitle ev sahibi olabilecekler.” şeklinde konuşmuştu.

Toki projelerinde 700 TL taksit, yaklaşık 120-130 bin TL’lik satış fiyatına denk geliyor. Bu durumda Silivri Toki projesinde daire fiyatlarının bu fiyatlardan başlayacağı düşünülüyor.

Toki İstanbul Silivri Alipaşa 2. Etap başvuru tarihi

Toki Silivri projesi ihalesi 29 Mart 2018 tarihinde yapılacak. İhale iptal edilmez ve teklifler yeterli bulunursa, Silivri Toki Evleri’ne başvurular 2018 yılının ikinci yarısında başlayacak. Toki İstanbul’daki satışlarını genelde yaz aylarında yapmadığı için satışlar Mayıs ayına yetişmezse, Eylül veya Ekim ayına kaydırılabilecek.

 

Toki Silivri projesi nerede? Toki, Silivri Alipaşa Mahallesi’nde 600 dönüm araziye sahip. Buradaki arsa Silivri TEM gişelerinin hemen yanında bulunuyor.

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın