Toki Kayaşehir Projesi sözleşme imzalanmaya başladı

Kategori: - - 11:10

rp_24-bolge

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul Kayaşehir’de hayata geçirilen 1892 adet konutun sözleşmeleri bu gün imzalanmaya başlıyor. TOKİ İstanbul Kayaşehir sözleşmeleri nerede imzalanacak?

Türkiye Halk Bankası A.Ş. İkitelli Şubesinde belirlenen günlerde sözleşmeler imzalanacaktır.

İstanbul Kayaşehir 1.892 Konut Projesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemleri, sözleşme imzalama programına göre yapılacaktır. Sözleşme Tarihleri” 16 Ekim – 07 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir.

TOKİ İstanbul Kayaşehir sözleşme imzalama tarihi 7 Kasım 2017’ye kadar devam edecek. TOKİ İstanbul Kayaşehir kura sonucu konut satın alma hakkı kazanarak konutu belirlenen veya konut sayısından az başvuru olması nedeni ile başvuru sırasına göre konut seçimi yapan alıcılar; peşinat bedelinden, %25 veya %40) başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutarı belirtilen tarihler arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş. İkitelli Şubesine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacak.

Toki Kayaşehir Projesi sözleşme Programı

TOKİ İstanbul Kayaşehir sözleşme aşamasında ibraz edilecek belgeler aşağıda belirtilmektedir.

– Nüfus cüzdanı fotokopisi

– İl/ilçe Nüfus Müdürlüğünden onaylı vukuatlı nüfus kaydı ile adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan İstanbul İl sınırları içerisinde en geç 31.12.2015 tarihinden itibaren kesintisiz ikamet ettiğini kanıtlayacak belge, (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 (üç) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.)

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın