Dumankaya Maltepe’yi uçuracak

Kategori: - - 10:44

Dumankaya, içinde fuayesi, konferans salonu ve sanat galerisinin yanı sıra cadde mağazaları olan yepyeni bir yaşam alanı inşa ediyor.
Proje, Beyoğlu’nun ritmini ve Ataşehir’in getirisini Maltepe’ye taşıma iddiası ile geliyor. Konutların metrekare fiyatı 3 bin 475 liradan başlıyor.

Duvarları kaldırarak hayatı şehrin ritmi ile birleştiren Dumankaya, İstanbul Maltepe’de 32 bin metrekare alan üzerine dev bir proje kuruyor. 2 fazdan oluşan ve iki kuleden meydana gelen Ritim İstanbul’da toplam 1002 daire, 107 mağaza ve 116 ofis yer alıyor. Beklenen ciro geliri 643 milyon lira. 36-162 metrekare arasında farklı daire tiplerinin bulunduğu bloklarda metrekare fiyatı 3 bin 475 liradan başlıyor ve 4 bin 525 liraya kadar çıkıyor. Satışların bugün itibariyle başladığı ve Yapı Merkezi’nin arsa sahibi olduğu projeye ön taleple 7 bin başvuru yapıldı.

1,5+1 daireler yapacak

Projede 1,5+1 daireler olacak. Her ihtiyaca cevap verecek yaşam alanları ve daire seçenekleri Maltepe E-5 karayolu üzerinde yükselecek. İlk fazında 36-37 metrekare arasında stüdyo, 60-72metrekare arasında 1+1, 73-77 metrekare arasında 1,5 +1,  95-111m2 arasında 2+1 ve 156-162m2 arasında değişen büyüklüklerde 3+1 daire seçenekleri bulunacak. İlk fazdaki 31 mağaza, 33 adette ofis binası olacak. Projenin geneline stüdyodan loft dairelere, home-officelerden cadde mağazalarına 1225 bağımsız bölüm yer alacak.

Athletic-o Sports Club olacak

Projenin sosyal donatılarında Dumankaya’nın yeni markası olan Athletic-o Sports Club bulunacak. Rezidans bloklarının girişlerinde yüksek tavanlı lobi alanları, kat bahçelerinin bulunduğu ara katlarda  dinlenme alanları, lounge, restoran, seyir terası ve açık yüzme havuzları da projede yer alacak

Deneyim odalarında akıllı evler test edilecek

Dumankaya klasiği haline gelen akıllı evler ise müşterilere deneyim odalarında yaşatılarak tanıtılacak. Ev almak isteyen müşteriler, deneyim odalarında güvenlik, perde kontrolü, havalandırma, ısıtma ve aydınlatma gibi temel birçok ihtiyacı akıllı ev kontrolleriyle test edebilecek. İlk deneyim odası Kartal’da Dumankaya Vizyon projesinde açılacak. Halkalı ve Bahçeşehir projelerinde de deneyim odaları oluşturulacak.

Müşterilerine tablet verecek

Şirket, ilk kez bu proje ile uygulamaya sokacağı farklı bir yenilikle de dikkatleri üzerine topluyor. Müşterileri ile aralarındaki bağlılığı arttırmak, müşterinin projenin her anına tanıklık etmesini sağlamak ve iletişimde sürekliliği sağlamak adına projeden ev alan müşterilere tablet hediye edilecek.  Şu an için bunun ile ilgili yoğun hazırlıklar ve GSM operatörleri ile görüşmeler yapılıyor. Anlaşmalar sağlanır sağlanmaz en çok üç ay içinde müşterilere Dumankaya tabletleri verilecek.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın