Toki Kayaşehir’ de Dükkan Satışına Başladı

Kategori: - - 09:00

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) mülkiyetinde bulunan 179 işyeri ile 136 konutu, 27 Ekim;de düzenlenecek açık artırma ile satacak. Edinilen bilgiye göre, aralarında Ankara, İstanbul ve İzmir’in de yer aldığı 35 ilde bulunan işyeri ve konutlar, 27 Ekim’de Eskidji firmasının düzenleyeceği açık artırma ile satılacak. Açık artırmaya sunulan taşınmazlar arasında, 8 bin lira muhammen bedelli dükkan, 49 bin lira değerinde mesken de bulunuyor. TOKİ, ayrıca satışa çıkaracağı arsalardan da yaklaşık 682 milyon lira gelir bekliyor.

İdaremiz mülkiyetinde bulunan 179 adet işyeri ile 36 adet konut olmak üzere toplam 215 adet taşınmaz, 27 Ekim 2011 tarihinde gerçekleştirilecek Açık Artırma (teklif alma) ile satışa sunulmuştur.
Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan Bankalar tarafından yetkilendirilmiş şubeler aracılığı ile kabul edilecektir. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde müzayedenin yapılacağı salon önlerinde kurulacak stantlarda ve Banka şubelerinde başvuru kabul edilecektir.

Satış işlemlerine yönelik tanıtım ve satış organizasyonu hizmetleri Eskidji A.Ş. (Tel: 444 45 45 / http://www.eskidji.com/) tarafından yerine getirilmektedir.

 

 

Etiketler:

Bir yanıt yazın