TOKİ’den Yeni Kayaşehir 544 konutluk proje

Kategori: - - 08:25

kayaşehir yeni proje

TOKİ İstanbul İli Başakşehir İlçesi Kayabaşı 869 Ada 10 Parsel ve 869 Ada 11 Parselde Yer Alan 544 Adet Konut İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi yapım işi için ihaleye çıkıyor. kayaşehir yeni proje
TOKİ İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL adresinde yapılacak ihale 15 Eylül 2014 tarihinde saat 14.30’da yapılacak.

İhaleyi kazanan firma sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde
yer teslimi yapılarak işe başlayacak. Yer tesliminden itibaren 610 günde de proje tamamlanacak.kayasehiristanbul.net
İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup Kamu İhale Kurumu tarafından belirlenen esaslar çerçevesinde yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak. kayaşehir yeni proje

İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 500 TRY (Türk Lirası) karşılığı T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) İstanbul Hizmet Binası adresinden satın alınabilir.

İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

TOKİ Başakşehir Kayabaşı Fenertepe Konutları’na sözleşme imzalandıktan sonra 10 gün içinde işe başlanacak. TOKİ Başakşehir Kayabaşı Fenertepe Konutları’nın tamamlanma süresi ise 610 gün olarak belirlendi.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın