KİPTAŞ Locamahal’de 36 ay sıfır faiz fırsatı!

Kategori: - - 08:57

KİPTAŞ Locamahal

KİPTAŞ, Zeytinburnu’nda 450 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçirdiği Locamahal Veliefendi projesiyle yatırımcılara ödeme fırsatları sunuyor.

Kiptaş güvencesiyle inşa edilen Loca Mahal Veliefendi projesi İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu’nda 36 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 450 milyon yatırımla yükselen Loca Mahal Veliefendi projesi 1.262 konuttan meydana geliyor. Projede 2+1’den 4+1’e kadar daire seçeneklerine ulaşmak mümkün.

Locamahal Veliefendi’de ev sahibi olmak isteyenlere; yüzde 20 peşinat ödediğinizde 24 ay vade ve sıfır faiz ile daire sahibi olma fırsatı sunulurken, yüzde 40 peşinat ödediğinizde ise 36 ay vade ve sıfır faiz ile daire sahibi olabiliyorsunuz.
Bölgenin en ulaşılabilir projesi

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan ve kazançlı bir gelecek vadeden Locamahal Veliefendi, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Projenin sahil hattıyla E-5 Otoyolu’na, metro, metrobüs, deniz otobüsü, Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi toplu ulaşım akslarının merkezinde olması Locamahal Veliefendi projesini değerli kılıyor.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın