Toki Kayaşehir 23.Bölge ne zaman teslim?

Kategori: - - 10:30

İş yeri teslim tutanağına göre, Ilgın – Karakoç ortaklığı Toki Kayaşehir 23.Bölge 482 konut konut ve 2 büfe inşaatı işini 610 gün sonra 30 Ekim 2015 tarihinde TOKİ’ye teslim edecek.

Toki Kayaşehir 23.Bölge ne zaman satışa çıkaracak?

23. Bölge, Ilgın – Karakoç ortaklığından 30 Ekim 2015’te teslim aldıktan sonra konutların kura ile mi yoksa kurasız mı satılacağı, başvuruların ne zaman başlayacağı veya kamulaştırma olup olmayacağı netlik kazanacak.

TOKİ Başkanlığının satış talimatının ardından Kentsel Yenileme Daire Başkanlığı, Kayaşehir 23. Bölge dosyasını Finansman Daire Başkanlığı’na gönderecek. Finansman Daire Başkanlığı, Kayaşehir 23. Bölge’nin maliyet ve şerefiye raporlarını çıkararak TOKİ Satış ve Pazarlama Müdürlüğü’ne dosyayı iletecek.

Kayaşehir 23. Bölge’nin satış duyurusu, satış sürecinin başlamasından 15 gün önce TOKİ’nin resmi internet sitesi www.toki.gov.tr sitesinden bildirilecek.

Toki 23. Bölge’de son durum nedir?

Karakoç İnşaat’ı bünyesinde bulunduran Nukart Grup’un Genel Koordinatörü Galip Korel Kozanoğlu’nun Emlakkulisi.com’a yaptığı açıklamada, “23. Bölge için TOKİ’den yer teslimi yapıldı ancak yıkım ruhsatı alınamadı” dedi.

TOKİ Kayabaşı 23. Bölge’de Başakşehir Beledediyesi’nden çıkacak yıkım ruhsatının alınmasıyla proje için kazma vurulacak ve Kayabaşı 23. Bölge 20 ay (610 gün) sonra tamamlanarak TOKİ’ye teslim edilecek.

Anahtar teslim tutanağı

anahtar teslim tutanağı
anahtar teslim tutanağı

Toki Kayaşehir 23.Bölge Satış Detayı

“İstanbul Kayaşehir 23. Bölge Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdaremiz tarafından inşa ettirilen 400 konut, 23 Mart – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında

Türkiye Halk Bankası A.Ş’nin İstanbul İli’ndeki tüm Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulmaktadır.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın