Makyol Yaşam Beylikdüzü konut projesi satışta

Kategori: - - 07:30

Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş’nin gayrimenkul sektöründeki yeni projesi Makyol Yaşam Beylikdüzü satışa çıktı. Beylikdüzü’nün merkezinde yer alan proje; ulaşım alternatifleri, her ihtiyaca uygun konut tipleri, sosyal tesisleri, şık restoran, cafe ve mağazaları buluşturan alışveriş ve yaşam merkezi sayesinde yatırımcılara “yüzde yüz ev” konsepti sunuyor.

Taahhüt alanında Türkiye ve dünyanın sayılı markaları arasında yer alan; ağır inşaat – altyapı, ticari gayrimenkul, konut geliştirme ve turizm gibi sektörlerde gerçekleştirdiği başarılı projelerle dikkat çeken Makyol İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. gayrimenkul sektöründeki yeni projesi Makyol Yaşam Beylikdüzü’nü satışa çıkardı. Uluslararası sektör değerlendirme raporu ENR’a göre son 9 yılda 8 kez Dünyanın ilk 225 inşaat firması arasında yer alan Makyol İnşaat, yarım asırlık bilgi birikimi ve kalite anlayışını aktardığı gayrimenkul projesi Makyol Yaşam Beylikdüzü ile ev sahibi olmak isteyenlere yüzde yüz ev konsepti sunuyor.istanbultokikonutlari.com

İstanbul’un son yıllarda yerleşim amacıyla en çok tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü’nde Makyol İnşaat’ın sahibi olduğu arsa üzerinde inşa edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü, toplam 90 bin m2 inşaat alanında, 180 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

Yüzde 1 KDV oranı ile satış yapan yüzde yüz ev konseptli konut projesi!

Proje geliştirme aşamasında Avrupa’daki gayrimenkul geliştirme trendlerinin yanı sıra 2004 yılından bugüne kadar İstanbul’daki benzer ölçekli projeleri ve yatırımcıların kusursuz bir evden beklentileri incelenerek geliştirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde; her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katlarından oluşan 464 adet daire ve 84 adet mağaza yer alıyor.

Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarla projeden konut sahibi olmak isteyenler, Makyol’un proje bitirme garantörlük sözleşmesi imzaladığı Türkiye’nin önde gelen beş bankasından 0,85 faiz oranına kadar, 120 aya kadar, dosya masrafsız kredi kullanabilecek ya da senetli satış imkanından yararlanabilecek.

Yüzde yüz verimli yaşam alanları

Yaklaşık bir buçuk yıl önce proje geliştirme sürecine başlanan Makyol Yaşam Beylikdüzü, yüzde yüz ev konseptini, konum ve ulaşım imkanları, proje tasarımı, yatırımcı firmanın finansal gücü, güvenilirliği ve yatırım getirisi olarak dört ana başlıkta topladı. Ev sahipleri Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde özledikleri mahalle yaşamını sunan, evin her metrekaresini değerlendirebilecekleri, geniş, ferah mekanlar ve yaşanabilir balkonlar içeren yüzde yüz verimli yaşam alanları tasarlandı.

İstanbul’un modern yüzü Beylikdüzü’nde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Makyol Yaşam; İstanbul’un en büyük 5 AVM’sinden birine, geliştirme çalışmaları devam eden Beylikdüzü – Bakırköy metrosuna ve Beylikdüzü Metrobüs durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. Türkiye’nin en büyük özel hastane gruplarından ikisine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara da 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

%100 bir evden tüm beklentileri sunan Makyol Yaşam Beylikdüzü; ev sahiplerine sosyal kullanım alanlarıyla da stresten uzak rahat bir yaşamın kapılarını aralıyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer aldığı spor ve sağlık kulübü bulunuyor.

Alışveriş ve eğlence merkezi: “Meydan Beylikdüzü”

Makyol Yaşam Beylikdüzü; sosyal imkanları sayesinde de bulunduğu bölgeye değer katacak. Yurtdışında birçok büyük metropoldeki ‘’meydan’’ konseptine uygun olarak geliştirilen proje kapsamında modern bir alışveriş ve eğlence meydanı yer alıyor.

Ailelerin birlikte vakit geçirebilecekleri, sosyal bir yaşamın kapılarını aralayan meydanda; şık restoran ve cafeler, açık havada rahatça gezip dolaşabilecekleri, aynı zamanda alışveriş yapabilecekleri mağazalar, çocuk oyun ve dinlenme alanları bulunuyor.

Makyol, yatırımcısına yüzde yüz güven veriyor!

Makyol İnşaat Gayrimenkul ve Turizm Grup Başkanı Alper Tüfekçi projenin detaylarıyla ilgili olarak şunları söyledi:

‘’Makyol İnşaat’a ait Beylikdüzü’nün merkezinde bulunan arsamızda proje geliştirme sürecine yaklaşık bir buçuk yıl önce başladık. Kendi arsamız üzerinde geliştirdiğimiz projenin odağına; Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde yaşayacak konut sahiplerinin kusursuz bir projeden beklentilerini koyduk. Bu doğrultuda yatırımcıların kusursuz bir evde aradıkları özellikleri dört ana başlıkta topladık. Bunları; konum ve ulaşım imkanları, proje tasarımı, yatırımcı firmanın finansal gücü, güvenilirliği ve projenin sunduğu yatırım fırsatı olarak belirledik.
Oturum ve yatırım amaçlı değerlendirilebilecek Makyol Yaşam Beylikdüzü projemizin, tamamlandığında yatırımcılarına yaklaşık yüzde 35 oranında getiri sağlamasını bekliyoruz.

Beylikdüzü’nün en değerli lokasyonunda, eksiksiz ve kusursuz bir proje bütünlüğüyle hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü yatırımcısına tüm beklentilerini karşılayacak % 100 ev konsepti sunuyor.’’

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın