TOKİ İstanbul’da PTT için lojistik üs kuracak!

Kategori: - - 10:11

TOKİ, İstanbul'da PTT için lojistik üs kuracak

PTT Genel Müdürü Osman Tural, İstanbul’da faaliyete geçirdikleri posta işleme merkezinin ardından TOKİ’nin bu kez lojistik üssü projesini başlattığını açıkladı

PTT’nin yeni hizmetleri hakkında açıklamalarda bulunan Genel Müdür Tural, bunlardan en önemlilerinin köprü ve otoyollardaki ‘Hızlı Geçiş Sistemi’, ‘e-Tebligat Projesi’ ve ‘e-pttAVM’ olduğunu söyledi.

Gelecek yıl uygulamaya koyacakları projelerin başında lojistik üs projesinin geldiğini vurgulayan Tural, “İstanbul’da lojistik bir üs kuruyoruz. Kargo işine başladık ama lojistik üs kargodan biraz daha farklı. Artık müşteriler belirli periyotlarla dağıtılacak mallarını bize verecek. Dağıtım periyotunu ve takvimini bize söyleyecek. Biz malları teslim alıp, dağıtımını gerçekleştireceğiz” dedi.
“İstanbul’da çok modern bir posta işleme merkezi var” diyen Tural, hemen yanı başına lojistik üs kuracaklarını söyleyerek, şunları söyledi: “TOKİ, bunun proje ihalesini yaptı. Önümüzdeki yıl bunu gerçekleştireceğiz. PTT Bank ile ilgili çalışmalarımız da devam ediyor. PTT Bank, 245 çeşit işlemin yapıldığı bir tahsilat ve ödeme merkezi haline geldi. Artık PTT’ler insanların uğramak istemediği değil, uğrayıp işlerini yaptırmak istediği yerler”
 
TOKİhaber.com
Etiketler:,

Bir yanıt yazın