Resim İstanbul Sancaktepe kampanyalı konut satışları

Kategori: - - 12:49

resim istanbul

Ortadoğu Grup Sancaktepe bölgesinde inşa ettiği Resim İstanbul projesinde lansmana özel satış fiyatlarını 31 Mayıs tarihine kadar uzatıldığını duyurdu

İstanbul Sancaktepe bölgesinde Ortadoğu Grup tarafından inşasına başlanan Resim İstanbul konut projesi kapsamında lasnmana özel satış kampanyası devam ediyor.

Nisan ayı içerisinde büyük bir ilgi gören Resim, İstanbul Sancaktepe projesi Satış ofisinde yaşanan yoğunluk üzerine Ortadoğu Grup ilk ve son kez lansman kampanyasını 31 Mayıs’a kadar uzatma kararı aldığını duyurdu.

Sancaktepe bölgesinde toplam 28 blokta ve 1.310 konut ile hayata geçirilecek Resim İstanbul projesinde 1+1 dairelerden 4+1 dairelere kadar farklı büyüklüklerde konut seçenekleri bulunuyor. Üç etap halinde inşa edilecek olan Resim, İstanbul Sancaktepe projesinin şuanda satışta olan birinci etabında daire teslimleri 2015 yılının Aralık ayı itibariyle gerçekleşecek. Ev sahibi olmak isteyenler için eşsiz fırsatlar sunan Sancaktepe Resim İstanbul konut projesinde Aydos Ormanı’nın yanı başında, TEM ve E-5’in tam ortasında yer alan mükemmel konumuyla öne çıkıyor.

31 Mayıs’a kadar Resim İstanbul’dan daire alanlara peşin ödemelerde lansman fiyatları üzerinden yüzde 10 indirim uyguladıklarını ifade eden Ortadoğu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “Kampanya kapsamında lansman fiyatının yüzde 25’ini peşin verenler kalanını 30 ay vade farksız ödeyebiliyor. Yine lansman fiyatının yüzde 50’sini peşin ödeyenler kalanını 48 ay taksitle vade farksız verebiliyor” diye konuştu. Lansman sonrası 1 Haziran’dan itibaren tipine göre dairelerin fiyatının yüzde 4 ila 13 arasında artacağını belirten Gür, “Avantajlı fiyatlarla ev sahibi olmak, hem geleceğine hem de ülkesine yatırım yapmak isteyen herkesi Resim İstanbul’a bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Sabiha Gökçen’e 10 dakika uzaklıkta

Sancaktepe Resim İstanbul, eşsiz lokasyonuyla dikkat çekiyor. Anadolu yakasının kalbinde Samandıra – Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan Resim İstanbul, Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Emlak Pencerem

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın