SULTAN KONAKLARI’ndan İnanılmaz Fırsat

Kategori: - - 10:33

sultan konakları

Emlak Haberleri TV Konut Projeleri – Faizsiz 84 ay taksitle hemen tapu üstelik kefilsiz, dosya masrafsız ve peşin ödemelerinizde %20 indirim imkanı… Sultanbeyli’de yükselen, Yapı Yatırım ve Marmara İnşaat ortaklığı tarafından geliştirilen konforlu konut projesi Sultan Konakları’ndan inanılmaz kampanya… Sultan Konakları’ndaki özel konutlara, anlaşmalı bankaların işbirliği ile 84 ay faizsiz sahip olabileceksiniz.
İstanbul’un gözde yaşam merkezleri arasında hızla yükselen Sultanbeyli‘de yer alan markalı konut projesi Sultan Konakları inanılmaz bir kampanyayı başlattı. Sultan Konakları’na 84 ay vadeli faizsiz ödeme seçenekli kampanya ile sahip olunabilecek. Kampanya kapsamında peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı, dosya masrafsız ve kefilsiz satın alma imkanı da yer alıyor.

Yapı Yatırım ve Marmara İnşaat ortaklığı tarafından gerçekleştirilen 23 bin 500 metrekarelik inşaat alana sahip, 176 konut 2 ticari alandan oluşan Sultan Konakları projesinde daireler 98 ile 130 metrekare arasında 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

Yol bağlantıları ve çevre lokasyonlara yakınlığı ile de dikkat çeken Sultan Konakları; TEM Sultanbeyli gişelere 3 dakika, Sabiha Gökçen Hava Limanı ve Viaport’a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne 15 dakika mesafede, gerek mimari yapısı gerekse çevre tasarımıyla konfor ve estetiğin birleştiği, herkesin kendinden bir parça bulabileceği yüksek standartlı bir yaşam biçimini yansıtıyor.

23.500 m2 olan inşaat alanın yüzde 70’i sosyal alanlara ve peyzaja ayrılan Sultan Konakları’nda ayrıca, daha uzun vade isteyenler için de farklı ödeme seçenekleri de sunuluyor. Fiyatları 178.000.-TL ‘den başlayan dairelere 96 ay aylık yüzde 0,13, 108 ay aylık yüzde 0,22, 120 ay aylık yüzde 0,30 vade farkıyla konut kredisi kullanarak da sahip olunabilecek.
Teslimlere 31.12.2012 tarihinde  başlayacak olan Sultan Konakları; özel göleti, yeşil alanları, çocuk oyun parkı, yürüyüş koşu parkurları, bisiklet yolları, bay bayan saunası, fitness, 7/24 kameralı güvenlik ve daire içi görüntülü diafon sistemiyle, otopark gibi tüm sosyal alanların özel olarak düzenlendiği Sultan Konakları, ev sahiplerine sınırsız konfor, güvenlik ve huzur sağlayacak.
Etiketler:,

Bir yanıt yazın