Toki Tuzla Orhanlı İhalesi

Kategori: - - 20:39

Toki Tuzla Orhanlı Konutları

Toki Tuzla Orhanlı Konutları yarın ihaleye çıkıyor. Tuzla Orhanlı Toki İhalesi yarın saat 14:30’da yapılacak… Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Tuzla Orhanlı’da yeni bir projeye başlıyor. Toki Tuzla Orhanlı projesi Tuzla Orhanlı Mahallesi’nde yer alıyor. Projede toplam 374 konuttan oluşuyor. Toki Tuzla Orhanlı ihalesi yarın yani 18 Kasım Çarşamba günü saat 14’30’da yapılacak.

Toki Tuzla İhalesi, TOKİ İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi, 221 Sokak, No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) Halkalı Küçükçekmece adresinde yapılacak. Toki Tuzla projesinde ihale sonrası sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılacak ve işe başlanacak. Projenin yer tesliminden itibaren 600 gün sonra tamamlanması planlanıyor. Yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olan ihaleye katılmak isteyenlerin ihale teklifini almaları gerekiyor. Toki Tuzla Orhanlı Konutları

İhale teklifi 250 TL karşılığında Toki İstanbul Hizmet Binası adresinden satın alınabiliyor. Toki Tuzla İhalesine teklif verecek olanların tekliflerini en geç ihale tarihi ve saatine kadar Toki İstanbul hizmet binası Halkalı Atakent Mahallesi 221 Sokak, No:5 Halkalı Küçükçekmece adresine elden ya da iadeli taahütlü posta vasıtası ile ulaştırması gerekiyor.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın