Ofisim İstanbul projesinin teslim tarihi

Kategori: - - 10:04

ofisim istanbul

Özyapı Grubu Ortak Girişim İşletmesi tarafından İstanbul’un yeni merkezi iş alanlarından (MİA) Maltepe’de hayata geçirilen Ofisim İstanbul projesinde teslime çok az bir zaman kaldı

İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Maltepe ilçesindeki en prestijli ofis projesi Ofisim İstanbul, hayatın ritminden kopmadan çalışmak isteyenler için şık ve lüks alternatifler sunuyor. Son dönemlerde konumuyla ve kentsel dönüşüm projesinin Anadolu yakasındaki merkezi olmasıyla dikkat çeken Maltepe’de yükselen Ofisim İstanbul, şehrin ana arterlerinin buluşma noktasında yer alan lüks ofisleriyle geleceğin ofis trendini sunuyor.

http://youtu.be/31aS8KmkYCI

Metroya 2 dakika
Ofisim İstanbul, giderek İstanbul’un en stratejik bölgelerinden olan Maltepe’de, E-5 bağlantı yolunun yanı başında, Anadolu yakasının ilk metro hattı olan Kadıköy-Kartal metro hattına 2 dakika mesafede bulunuyor. Bu avantajlı lokasyonun yanı sıra, her bir ofisin kesintisiz Adalar manzaralı olan Ofisim İstanbul projesinin teslim tarihi olarak Ocak 2013 planlanıyor. Ofisim İstanbul’un dünyanın en büyük adliyesi olan Kartal Adalet Sarayı’na 3 dakika yürüme mesafesinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafede olması da çalışanların hayatını kolaylaştırıyor. Üstelik Ofisim İstanbul size, ofisinizi kendi zevkinize göre döşeyip, kendi yaşam alanınızı yaratma imkanı da sunuyor.

219 bağımsız bölümden oluşuyor
Ofisim İstanbul kuleleri 60 bin metrekarelik kapalı bir inşaat alanında, 15 bin metrekare arsa üzerinde 219 adet bağımsız bölüm ve 16 adet mağazadan oluşuyor. Ofisim İstanbul, misafirlerinizi resepsiyonda karşılayarak, sizin isteğiniz doğrultusunda lobide, toplantı odasında ya da Ofisim İstanbul Restoran’da ağırlamanızı, Ofisim İstanbul Hobby Cafe’de gün içerisinde iş arkadaşlarınızla bilardo, mini golf, masa tenisi gibi aktivitelerle keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor.

Ortak avlu sosyalleşmeyi sağlıyor
Kullanıcılarına ortak kullanım alanı yaratmak için tasarlanan özel bir avluya sahip Ofisim İstanbul, aynı alanda buluşan ortak avlu ve birbirine bağlanan ofis binaları ile çalışma hayatını sosyalleştiriyor. Kartlı geçiş sistemi, uzman güvenlik personeli, 24 saat kapalı devre kamera sistemi, yangın ve duman alarmı ile güvenliğinizi en üst düzeyde sağlayan Ofisim İstanbul, saunalar, fitness salonları, teras bahçeleri gibi sosyal alanlarıyla özel ayrıcalıklar sunuyor.

Her ihtiyaca cevap verecek
Profesyonel yönetim ile birlikte vale parking, donanımlı güvenlik ve back office hizmetleri sunan Ofisim İstanbul’da her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedefleniyor.

Proje Künyesi
Şirket: Özyapı Grubu Ortak Girişim İşletmesi (İller Bankası, Özkartallar, Yapı Yatırım)
Ofisim İstanbul nerede: Maltepe/İstanbul
Proje alanı: 15 bin metrekare
İnşaat alanı: 60 bin metrekare
Büyüklük: 110 ila 860 metrekare
Ofisim İstanbul teslim tarihi: Ocak 2013
İletişim: 0 212 515 1 555
www.ofisimistanbul.com

Etiketler:,

Bir yanıt yazın