Nidapark Kayaşehir Konutları Ekim 2017

Kategori: - - 21:16

Nidapark Kayaşehir Konutları Ekim 2017

Başakşehir’de uzun zamandır hissedilen prestijli çalışma alanlarının eksikliği, Nidakule Kayaşehir’le son buluyor. Avrupa yakasının yatırım merkezi Başakşehir’in ilk ve tek A+ ofis kulesi Nidapark Kayaşehir Konutları, Tahincioğlu kalitesi ve ayrıcalığını Emlak Konut güvencesiyle işlerinize yansıtıyor.

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Başakşehir’de, bir kapısı şehir meydanına bir kapısı ise Avrupa’nın en büyük botanik parkına açılan Nidapark Kayaşehir projesi bölgedeki konut standartlarını yükseltecek. Tamamlanma tarhi olarak 2018 yılının 2 çeyreği olarak planlanmıştır.

Başakşehir’e yapılan yatırımları düşünün. Bu yatırımlar, Nidakule Kayaşehir’le birlikte potansiyeline ulaşma imkânına kavuşuyor.
Bölgeye yapılan yaşam, eğlence ve ulaşım yatırımları, A+ bir ofis kulesiyle taçlanıyor ve bölgedeki yaşam standartları, Nidakule Kayaşehir ve Palladium Kayaşehir AVM’yle birlikte yükselişe geçiyor.

Nidapark Kayaşehir Konutları Ekim Ayı İtibari ile Fotoğraflarını Yayınlıyoruz. Adres: Kayabaşı Mah. Kayaşehir Bulvarı No: 47 Başakşehir

 

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın