Nidapark Kayaşehir Konutları Ekim 2017

Son Güncelleme: 14 Ekim 2017 - 9:16 0 Yorum Yazar:

26 Paylaşımlar

Nidapark Kayaşehir Konutları Ekim 2017Başakşehir’de uzun zamandır hissedilen prestijli çalışma alanlarının eksikliği, Nidakule Kayaşehir’le son buluyor. Avrupa yakasının yatırım merkezi Başakşehir’in ilk ve tek A+ ofis kulesi Nidakule Kayaşehir, Tahincioğlu kalitesi ve ayrıcalığını Emlak Konut güvencesiyle işlerinize yansıtıyor.

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Başakşehir’de, bir kapısı şehir meydanına bir kapısı ise Avrupa’nın en büyük botanik parkına açılan Nidapark Kayaşehir projesi bölgedeki konut standartlarını yükseltecek. Tamamlanma tarhi olarak 2018 yılının 2 çeyreği olarak planlanmıştır.

Başakşehir’e yapılan yatırımları düşünün. Bu yatırımlar, Nidakule Kayaşehir’le birlikte potansiyeline ulaşma imkânına kavuşuyor.
Bölgeye yapılan yaşam, eğlence ve ulaşım yatırımları, A+ bir ofis kulesiyle taçlanıyor ve bölgedeki yaşam standartları, Nidakule Kayaşehir ve Palladium Kayaşehir AVM’yle birlikte yükselişe geçiyor.

Nidapark Kayaşehir Ekim Ayı İtibari ile Fotoğraflarını Yayınlıyoruz. Adres: Kayabaşı Mah. Kayaşehir Bulvarı No: 47 Başakşehir

 

 


---------------------------------------------------------------------------------

Nidapark Kayaşehir Konutları Ekim 2017 ile Benzer Yazılar:

14 Ekim 2017 Saat : 9:16

Nidapark Kayaşehir Konutları Ekim 2017 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–