Toki Deniz Kenarında Konut Satışı! Başvurular Başladı!

Kategori: - - 08:45

Toki Deniz Kenarında

Toki Deniz Kenarında, dar gelir grubundaki vatandaşlar için konut üretmeye devam ediyor. TOKİ, Antalya Manavgat’ta 25 yeni konut yapacak.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) düşük gelirli aileler için hazırladığı konut projelerini bir bir sıralıyor. Yeni yıla birçok proje ile giriş yapan TOKİ, Antalya Manavgat’ta 25 adet konut inşa edecek.

TOKİ Antalya Manavgat Başvuruları Başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Çeltikçi Mahallesi’nde 19 konutluk yeni projesi için düğmeye bastı. Proje kapsamında alt gelir grubu için 19 adet 2 oda 1 salon konut, orta gelir grubu için ise 6 adet 3 oda 1 salon konut yapılacak.

TOKİ Antalya Manavgat projesi için başvurular bugün itibarıyla başladı. Başvurular 7 Ocak tarihinde sona erecek ve başvuru sürecinin tamamlanması ardından 14 Ocak 2022 tarihinde hak sahiplerinin belirlenebilmesi için kura çekilişi gerçekleştirilecek. Başvurular Halk Bankası aracılığıyla alınacak.

En Ucuz Konut 238 Bin Lira!

Antalya Manavgat’taki proje için en düşük konut bedeli 238 bin 710 lira, en yüksek konut bedeli ise 277 bin 126 TL olarak açıklandı. Yüzde 20 peşinat ödeyerek sahip olabileceğiniz ev için peşinat bedeli 47 bin 742 lira ile 55 bin 425 lira arasında değişiklik gösteriyor. Proje için vatandaşlara 180 ay vade imkanı da sunuluyor.

Proje kapsamındaki daireler 2 oda 1 salondan oluşuyor ve konutların brüt alanı 85.2 metrekare, net alanı ise 63.7 metrekare olarak inşa edilecek.

TOKİ tarafından yapılacak Manavgat konutları için aylık taksitler güncel kiralardan ucuz olacak. Proje için en düşük taksit ücreti 1.060 lira olurken, en yüksek taksit ücreti ise 1.231 lira olacak.  Toki Deniz Kenarında

Etiketler:, , , ,