Nidapark Kayaşehir Kasım 2021

Kategori: - - 13:30

Nidapark Kayaşehir

Nidapark Kayaşehir, Tahincioğlu ve Emlak Konut tarafından İstanbul’un Başakşehir ilçesinde geliştirilen bir konut projesidir.

13 adet konut bloğu, 1 adet alışveriş merkezi ve 1 adet ofis bloğundan oluşmaktadır. Projede 843 adet daire ve 104 adet mağaza bulunmaktadır.

Kayaşehir’de uzun zamandır hissedilen prestijli çalışma alanlarının eksikliği, Nidakule Kayaşehir’le son buluyor. Avrupa yakasının yatırım merkezi Kayaşehir’in ilk ve tek A+ ofis kulesi Nidakule Kayaşehir, Tahincioğlu kalitesi ve ayrıcalığını Emlak Konut güvencesiyle işlerinize yansıtıyor. Nidakule Kayaşehir, kolay ulaşılır ve zor vazgeçilir bir konumda yer alıyor. Yavuz Sultan Selim köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı’nın yanı sıra, metro ve tramvay, size rahatlık ve hız sunuyor. Nidapark Kayaşehir

Palladium Kayaşehir AVM, Kayaşehir’in ilk ve tek A+ ofis kulesinin yatırım gücünü daha da artırıyor. Palladium Kayaşehir AVM’nin üstünde yer alan A+ ofisiniz, size sadece iyi tasarlanmış bir çalışma mekânı sunmakla kalmıyor. Aynı zamanda dünyaca ünlü restoranlar, mağazalar ve eğlence alanlarından oluşan, eksiksiz bir yaşam alanının keyfini vadediyor.

Bölgeye yapılan yaşam, eğlence ve ulaşım yatırımları, A+ bir ofis kulesiyle taçlanıyor ve bölgedeki yaşam standartları, Nidakule Kayaşehir ve Palladium Kayaşehir AVM’yle birlikte yükselişe geçiyor.

Etiketler:, ,