Nidapark Kayaşehir Fiyatları 3.800 TL.den Başlıyor

Kategori: - - 15:43

rp_nidapark-kayasehir-tanitim-300x210

Konut , ofis ve alışveriş merkezinden oluşan Nidapark Kayaşehir projesi , 29 eylülde basına yapılan tanıtım toplantısının ardından satışlar başladı.

Emlak Konut GYO ve Tahincioğlu Gayrimenkul birlikteliğiyle Başakşehir’e bağlı Kayaşehir ‘de hayata geçirilecek olan Nidapark Kayaşehir projesi düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtılarak resmi satış süreci başladı.

29 eylül Perşembe günü yapılan basın toplantısına Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum , Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Alpaslan Çalım ev sahipliği yaptı.

Konut , ofis ve alışveriş merkezinden oluşan ve bir karma proje olan Nidapark Kayaşehir , 3 etabı konut ve 1 etabı da ticari olmak üzere toplam 4 etaptan oluşacak. Proje , 77 bin 327 metrekare büyüklüğündeki arazi üzerinde 320 bin metrekarelik bir inşaat alanından oluşuyor.

Nidapark Kayaşehir Satış Fiyatları ve Teslim Tarihi

1+1’den 5+1’e kadar konut seçeneklerinin bulunduğu ve daire büyüklüklerinin 102 metrekare ile 226 metrekare arasında değiştiği Nidapark Kayaşehir projesinde metrekare satış fiyatları 3 bin 800 Liradan başlıyor. 453 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan konutlar , içinde buzdolabı, çamaşır makinası ve klima iç ve dış tesisat montajları hazır olarak teslim edilecek.
Nidapark Kayaşehir projesinde teslimlerin haziran 2018’de yapılması öngörülüyor.

Nidapark Kayaşehir Genel Bilgiler

Projede birbirinden farklı özelliklere sahip 3 konut etabı inşa edilecek. Nidapark Kayaşehir Yakut , Nidapark Kayaşehir Zümrüt ve Nidapark Kayaşehir Elmas olarak isimlendirilen konut projelerinden Yakut Etabı toplam 7 blok üzerinde 470 daireden oluşacak. Bu etapta 2+1 , 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunacak. Projenin sosyal tesisleri arasında kapalı havuz , fitness , pilates , yoga , sinema , genç odası , buhar odası , hamam , çocuk oyun alanları , çardak alanları , süs havuzları ve kış bahçeleri bulunuyor.

Zümrüt Etabı toplam 3 blok üzerinde 319 daireden oluşacak. Bu etapta 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor.
Elmas Etabı az katlı 3 blokta toplam 54 daireden oluşacak. Bu etapta 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri sunuluyor.
Nidapark Kayaşehir projesinde 3 etaptaki 13 blokta toplam 843 konut inşa edilecek.

Konutlar , ofisler ve mağazalarla beraber toplam 1.233 ünitenin yer alacağı Nidapark Kayaşehir’den yaklaşık olarak 1 milyar 100 milyon liralık bir satış cirosunun gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın