Ahenk İstanbul projesi Eminevim teslim tarihi!

Son Güncelleme: 11 Mart 2013 - 10:39 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Ahenk istanbul projesiEminevim’in yeni projesi olarak satışa sunulan Ahenk İstanbul projesi 6 katlı 8 blok şeklinde tasarlandı

Eminevim’in yeni projesi olarak satışa sunulan Ahenk İstanbul projesi6 katlı 8 blok şeklinde tasarlandı. İlk iki bloğu 20 ay sonra teslim edilecek olan Eminevim Ahenk İstanbul‘da kalan blokların teslimi 30 ay içerisinde gerçekleşecek.

Fiyatların 127 bin liradan start aldığı Eminevim Ahenk İstanbul projesi içerisinde 72 ay sıfır faiz seçeneği sunuluyor. Ayrıca KDV oranının yüzde 1 olduğu Eminevim Beylikdüzü Ahenk İstanbul 30 bin metrekare alanları arsa üzerinde yükseliyor.

İçerisinde 500 konut, 100 mağaza, 3 bin metrekarelik sosyal tesisi, fitness center, yürüyüş ve bisiklet parkurları, havuz ve birçok sosyal aktivite alanının yer aldığı Emin Evim Beylikdüzü Ahenk İstanbul fiyatları şöyle;

1+1 daireler fiyatı 127 bin lira ile 220 bin lira arasında, 2+1 daireler fiyatı 213 bin lira ile 459 bin lira arasında değişiyor. Projede yer alan 3+1’lerin fiyatı ise 175 bin liradan başlangıç gösteriyor. Yüzde 68’lik kısmı yeşil alan şeklinde tasarlanan Ahenk İstanbul Konut Projesi kapsamında satışlar devam ediyor.

Ahenk İstanbul Beylikdüzü İletişim Bilgileri;

http://eminevimahenk.com/


---------------------------------------------------------------------------------

Ahenk İstanbul projesi Eminevim teslim tarihi! ile Benzer Yazılar:

11 Mart 2013 Saat : 10:39

Ahenk İstanbul projesi Eminevim teslim tarihi! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–