Merkez Kayaşehir Ofisi ve Satış Yeri Nerede?

Kategori: - - 09:04

merkez kayaşehir ofisi

Merkez Kayaşehir tanıtım ve satış ofisi istoç oto ticaret merkezindedir. merkez kayaşehir ofisi

Satış Ofisi: İstoç Oto Merkezi S2 Blok No:25 (Mercedes-Benz Has Otomotiv Üstü)

Mahmutbey-Bağcılar / İSTANBUL

TEL: 0212 444 67 59 FAX: 0212 659 77 46

info@merkezkayasehir.com

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntüleyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Avrupa’nın en büyük uydu kenti olan Kayaşehir’de yaşam başladı. Bölgenin tek alışveriş merkezi, otel ve ofis kompleksi olan Merkez Kayaşehir’in ofis bölümü Merkez Kayaşehir Business’ta satışlar tamamlandı. 5 bin 300 metrekare kiralanabilir alanda 82 adet bağımsız bölümden oluşan Merkez Kayaşehir Business bölgenin tek iş merkezi olma özelliğini taşıyor.

Türkiye’nin en büyük ve en planlı yerleşim alanı olarak öne çıkan Kayaşehir’de yaşam başlarken, bölgenin tüm çalışmaları da hızla ilerlemeye devam ediyor. 2011 yılında 10 bin 500 konutluk ilk bölümün teslim edilmesiyle birlikte uydu kentte 3 yıl içerisinde hedeflenen 65 bin konutluk adete erişilmiş olacak.

Uydu kentin tamamlanmasıyla birlikte de yaklaşık 250 bin kişinin yaşayacağı Kayaşehir’de, yine TOKİ tarafından hasılat paylaşımı yöntemiyle ihale edilecek konutlarla birlikte 100 bin konutluk bir yaşam merkezi oluşturulacak.

Kayaşehir AVM önünde bomba bulundu

Başakşehir’de Merkez Kayaşehir alışveriş merkezi önünde bulunan bomba düzeneği etkisiz hale getirilerek, incelenmek üzere emniyete götürüldü.

Kayaşehir Kent Meydanı’ndaki alışveriş merkezinin önündeki paketten şüphelenen vatandaşlar, polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede güvenlik önemli aldı. Bomba imha uzmanlarının incelemesi sonucunda, etkisiz hale getirilen paketten çakmak gazı tüpüne sarılı bomba düzeneği çıktı. Paket, incelenmek üzere emniyete götürüldü. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın