TOKİ’den BDDK’ya yeni bina

Son Güncelleme: 7 Haziran 2014 - 10:16 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TOKİ’den BDDK’ya yeni binaBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK), İstanbul Ataşehir Finans Merkezi’nde hizmet binası inşa edecek. BDDK’nın hizmet binası, TOKİ ile BBDK arasında 20 Kasım 2013’te imzalanan protokol kapsamında, İstanbul Finans Merkezi Yerleşkesi’nde, 3328 ada 2 numaralı parsele yapılacak.

Hizmet binası ihalesi; Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Satış, Devir, İntikal, Kiraya Verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilecek. İhale uluslararası bir ihale olmamakla birlikte yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere de açık olacak. Başvuracaklar, ihale dosyası ve eklerini, “Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent Ankara” adresinden 09.00-18.00 saatlerinde 500 lira yatırarak satın alabilecek.

30 HAZİRAN SON GÜN

Teklif dosyaları, en geç 30 Haziran saat 15.00’e kadar “sıra numaralı alındılar” karşılığında Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent/Ankara adresinde Toplu Konut İdaresi İhale Komisyonu Başkanlığına elden teslim edilecek. Teklifler iadeli taahhütlü olarak da gönderilebilecek. Postayla gönderilecek tekliflerin ihale saatine kadar İdare’ye ulaşması gerekiyor. Teklifler, 30 Haziran’da saat 15.00’te istekliler huzurunda İhale Komisyonunca açılacak. Değerlendirme sonucu uygun görülecek istekliler yazıyla ikinci oturuma davet edilecek.


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ’den BDDK’ya yeni bina ile Benzer Yazılar:

7 Haziran 2014 Saat : 10:16

TOKİ’den BDDK’ya yeni bina Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–